Saturday, January 19, 2008

E shtuna magjike 19.01.2008

Tung xhena e pershent burimin dhe ferati dhe rik�n amundet sef�n ollkum n�se mundet ma shpejt
Tung nga muza e pershendet bukuroshen dhe me te shajshten e fshatit sellce mihanen dhe dixhej bibin deshira aferdita demaku du me te pa miss kiss.
mbar me tamiçin dhe ua uroj hapjen e firmës ygynler kg jalla shofe
Tung Bedi përshëndes Burimin, Rikën, Xhenën, Feratin ju uroj pun të
Ej nati a ka mundsi kengen e halil bilallit sonte dua me upi
Tung nga sallareva prsh bekimin qe dua shum eputh fort edin aj haha prsh kejt sallarefkat ciao
Tung visari ju prsh besa e prsh albin merzen dhe minen me kengen e gazi dhe buqja po te vjen era kredi
Samira nga Recica e vogel e prsh Xhezmijen dhe te dashurin tim qe e dua shum me kg e Dulit ndarja jon ishte gabim naten xixa xixa nga Samira
Ciao visari pershendes burrin tim nga nerashti naten e mir tsch�ss zvicra stremnica.duli tallava
Tung.ju pershendet.c�po bosi.nga fsh korit.poashtu i pershendet.komunelin.naxhi shumin.lulin e vogel dhe bobin.me nje tallava nga bekimi.
tung alisetari nga Shkupi ju persh juve dhe gjith degjuesit nese mundet kengen e sinan vllas aliu si dhe e persh alin pe u kthi nga avganistani.
SHAMPONI I THA SAPUNIT:HAJDE BE DO LAFNA,SAPUNI I THA JO SE SEN SHPERLAFNA,SE NON STOP BOJM SHKUM.CIAO KIBJA.
Tung nati pershendetje nga jeta pershendes vukin dhe fetin me nje keng nga viola
Tung elvedini nga veshalla ipershendet iks personet nga veshalla ame shom merziten ene ato xhi kan inet mvejn kec se dashnija s shkon me inet me keng sefdvra.
O nati xhi u bo me kengen e ERMALIT ku i kam shoket. e persh SHEKIN .Vakin .Kalofshi sa me bukur motrat e mija ju dua ciao. Tina.
Hej visari amund TUL-G hej locki pli shum
O tej i kopazhdollit kush ije tej çishe pershendet islomin me jugo
Tung alimja nga sallarefa e pershentet dinin me g�ng�n e met�s...
tvogël
Tung Muza nga teqja psh ma te bukren e sellces Mihanen tung kalo shajshet Hane desh remzije Mallkimi tung dj BIBI.
Tung dani arifi nga ciri a mune medo vdi tung baj a mune sa mashpet tung ciri.
elfati nga fshati kopacindoll pershendet djemt e dajes daimin limonin dhe nesimin qe xhindet ne itali me kengen e smajl puraj tung
Tung nasirja nga novosella e pershendes xhihatin me te dashuren. ruken floren cufen miren linden.
Indira ju lutem lëshonja këngen e rokit me shpejt tung.
pres kalofshi mir.
Tung rika nga vica pershendes burimin feratin dhe ju uroj mos merzitje per xhenadin qe po shkon ne mergim deshir muzikore mentori o gurbet ma shpejt ju
Psh per bjondinen ks noren ks zeshkanen ninen nese mund Teuta Selimi Pi raki tung Moza
TUNG NGA SELLCA E PRSHNDE FERATIN DHE BURIMIN ME TAMICIN ME KENGE MEDA AH MOJ ZEMR
Tung visari pershendetje nga nerashti pershendes perzemersisht burrin tim dhe stremnicen e bukur. Mentor kurtishi tallava.ciao nga zvicranja
elfati thot islomi esht bos se i rin femnat okolla me kengen e nexhat osmanit
Tung xhena nga vica prshendes t� dashrun evet me k�ng�n dy tre her t� kam lip nuk kam sab�r m� me prit tung burimi
Hej visari jup�rsh�ndet dini ep�rsh�ndes alimen nga sallareva n�se mundet xhemil saliun athu ka pranver p�r mua tung tung dini
Vajdini e pershendes ali barutin me gjith shpirt dhe muslin a mund ta lishoni kengen roki tung.
tung nifja pershedet higjen hashijen shuken fatimen emiren dhe xapin aferdita du me tpa
O NATI beso semke bo nervoz shum dhe nuk di cfar kam shkru beso a po ok qetsohu a kalo majr
Dashuria eshte si pasqyre kur dashuron dike,ajo behet pasqyra e atij dhe ajo pasqyra jote dhe duke dashuruar ndersjelltasi dashurine,shohim pafundesin! Vaki
Ju dua visari F L M CARICA NGA BOJANA
Linda p�r vete jetova p�r ty,plagosa shpirtin tim t� sh�rova ty,harova veten t� kujtova ty,linda p�r vete do t� vdes p�r ty.L�shoje dulin ndarja jon� tung kiki.
Tung e dashura nga zhelina pershendes avni leshmadhin nga novosella me kengen o lesh madh tung.
TUNG NASERI NGA LLERCA E PERSHENDES SEATIN DHE ERXHANEN KTHIM TE SHPEJT NGA ITALIJA ME NJE DSH MUZIKORE XHEKI MOS E PRANO MA SHPEJT.
I prsh gjith degjuesit e r.visarit nese mundet kng e zanfines ti tradicional.
Tung bosi elmedini nga drenoveci pershendes shpipen nga sellca deshir muzikore xheni e kujtoj sonte at nat kalofshi maer.
Pershendetje,nga,shipkovica..lejla,luiza,leti,pershendesin,HANIFEN,evog�l.mekengen,ermal,fejzullahi'shoktemi.tung
Tung ferati e prshendet x personen mga sallareva deshira muzikore nexhat o tung
Tung visari hej amund LINDA SHABANI un tajap gishtin tik�rkon dor�n tung nat�n
O ta tallsha,o ta kallsha,o ta l�pifsha vendin m� t� nxet t� trupit t�nd,o u b�fsha akullorja m� e lezetshme p�r ty,o shpirt m� l�pi sa sjam shkri...Nga Lixhja
tit gostirane.
elfati nga fshati kopacindoll pershendes besirin ilirin nesimin limonin rdxhepin daimin bashkimin dhe iks personen A nga fshati pollotic me kengen e shpa
Nati psh do te mundet mentor kurtishin me kengen leonora cio nga brunja
Mirmrama visari jup�rsh�ndet dini ep�rsh�ndes alimen nga sallareva n�se mundet xhemil saliun athu ka pranver p�r mua tung tung kalofshi mir
Tung visari hej amund LINDA SHABANI un tajap gishtin tik�rkon dor�n tung nat�n
Indira e pershendet ali barutin ju lutem a mund ta lishoni kengen e rrokit ju lutem tung.
Mirmbrema nati si po ja kalon????? Nje psh per TINEN dhe SEKIN flm per pershendetjen motrat e mia me te dashura ju dua kaloni sa me bukur ciao Vaki..
Tung e dashura e pershendes te dashurin xhihatin nga novosella me kengen du me tpa
�kin tem qe e dua shum ju dua visari �ao �ao .
Pershdes teknikun carica nga bojana dhe e luti qe ta lishoje kenge e leonora jakupi zemra prap te kerkon me ket kenge e pershdes lo
Tung tali nga llaskarca e prshnder anonimen dhe nuranin nga merova tung llaskarca
P�rsh�ndetje nga lixhja i prsh ganen balen hask�n dhe mjaft�n n�se mundet med�n vdis t� lutem lishonja ene mos folni kur ta lishoni ok nat�n
Tkish kon islomi bos nauk vozite me ni jugo tprejshet he.he
DUA TE DASHUROHEM POR NGA PRINDRIT SHUM FRIGOHEM,DUA 1DJAL TBUKUR,MENDOJ ME ATE TJEMI TLUMTUR,AH SA E KEQE OSHT KJO FRIKA,POR PER DASHURI PUNOJ ME TRIKA.KIBJA.
Une e pata nje ZEMER e si kam DY ate qe e pata ta DHUROVA TY,merre ZEMREN TIME dhe ruaje si nje PIK LOTI,nese ATE e LENDON dije se te denon ZOTI.Tung hakiki.
Tung psh,bekimin edrenovecit dhe ithem sedua shum ekam sishpirt tung bekimi ishajshet buqja edij edij
Hej shkupin e harove me e p�rsh he he he shaka haj lishoje k e med�s ah moj zem�r nat�n nga hana shkup.
ej a ka mundsi me e ngju nii kenge rahat, se mo ma kini ojt koken me kto mesazhet e kota, ene a ka mundsi mos kendojsh se e bojsh bajat kengen
ti fshoje islomi
Tej nauk e dish ma mejr se un islomin o selak kopazhdoll zdin hudêt
Tung nga sellca Eprshndesim xhenadin nga vica q� shkon n� vece burimi dhe arsimi p�r krahi e �ojn m� vece se aj nuk asht p�r askund tung me kang�n meda a
O Nati xhi osht puna me taj be iplot�son d�shir vet met� njofsh�m m�duket eb�n me hile l�shoe Edita Sopjani Dashuri verore t� p�rsh metmirat Nati tung gjilka
Tung iprsh 2 lockat emija qe mka mar mall ninen emrz dhe arten perzemrsisht bekimin nga dobroshti leshoma sinanin parfumi tung rihana
elfati nga fshati kopacindoll pereshndet islomin me jugo se �sht� boss dhe pershendes flamurin lirimin dhe agronin..
Ju lutem kengen e linda shabanit qani syt e mij
tung nga di bukuroshet e tetovs i p sh selaket e navavasells dervendit se skan ni milart thujn kena dashnore me nje d sh m te bleons me tjetr Djal me she perkra
Ola ola prano shum pershendetje vaki te uroje disponim te kendshme me kg e Ermalit Ku i kam shoket ciao ciao nga seki.
Tunk p�rshndes biranin p�r marjen e lej�s dshir muzikore adelina tahiri bukuroshi mamit� tunk nat�n e mir� .
Tung agroni nga cifliki flm naci per duden epershendes teten illen xiken baken gjilen dhe gjith ata qe nakan inatin lshonja dhe sistemin modern naten goni
Flm shum nina arta dhe rihana per urimin ju puth juve dhe motren time zeshken 8ov dhe gjith shoqrin,ej nati mos ben me hile pls poezin lex dhe arten plsss.Ana
Tung Kujtimja nga Bogovina eprsh Gzimin nga Negotina Llokmanin nga Kalishti Kadirin nga Senakosi kng dashnore nuse mke shku ju lutem ta leshoni ok e pres kng...
Mirmbrama Pershndetje NATI si po kalon, e persh motren time VAKIN . Dhe uroj disponim te kencem, me nje kenge te ERMALIT ? Te lutem NATI Leshoje naten
nga TINA..?
O Nati amund tema leshoni kengen e shpatit sonte dote pi ju lutem shum ta leshoni nga tetovarja naten dhe xhdo temir disponim mbi nivel tung
Tung mironi nga bojana i pshdes gjith shokot e klas dhe gzimin me nje knge nga Ismail Puraj sonte ose kur tung
Shoket nga tetova e pershendesin ali baruti lirim sa me te shpdjt tung.
Tung p�rshndetje nga cani nga ll�rca ep�shndet isperson�n n�se mudet med�n dashni evjet�rg
Flm bibi cka nuk ma lishove kg e lorit po po o zemer.. tung kalofshi mir cao cao nga Djellza
MENGJES NUK HA SE MENDOJ PER TY,DREK NUK HA SE MENDOJ PER TY,DARK NUK HA SE MENDOJ PER TY,NATEN SEM ZEN GJUMI SE MHAHET BUK.CAO.KIBJA.JU LUS MEDEN AH OJ ZEMER.
Tung persh per arten rihanen saren bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen tet linden benin tung nina pallatc klm
P.R.SH NGA BENI E P.R.SH SAREN BJONDINEN BEJBIN ZESHKEN ANEN RIHANEN NINEN ETJ.DHE KULLERKEN TEM LINDEN ME K XHEZAHIR ELEZIT FATIJ ZIJ.CAU NGA BENI.NATI.CAU.
Tung visari prsh ninen anen rejhanen gencin noren ks bjondinen ks benin linden dashken laureten saren mozen zogzen bejbin dhe juve ne studio zeshka teto
v baj baj nati. kengen duda nano.
3 shoqet nga pallatica anes nga cetinska ja urojm ditlindjen imrift edhe 100dit si sot me kengen e zanfines urime tung nina pallatic
Tung tung dushja ju pershndes juve nati dhe nese mundet ta leshoni mentor kurtishi ke kaluar para meje naten bozofca.
Tung e pershendes islomin nga kopazhdolli xhi vozitet me jugo
tung KADIRJA nga kopacindolli e.p.r.sh. illen ghilen nga novosella dhe ij pershendes shum caden muken dijen fatimen deshira mimoza shkodra cau naten.
Falemenderit nati jeni te mrekullueshe te prshendesim ty nga tetovara kalofsh shum mir naten tung
Vajdini indira e pershendesin babain e vet ali barutin dhe muslin ju lutem a mund ta lishoni kengen e rokit tung.
PRANONI P.R.SH NGA BENI I P.R.SH BEJBIN BJONDINEN ZESHKEN SAREN RIHANEN ANEN NINEN LIZEN ETJ.DHE TE DASHUREN TEM LINDEN ME K SMAJL PURAJ MABAN HALLALL.CAU BENI.
Tung ju p.sh VISARI e p.sh Zemr�n time BENIN nga Grupcini q� e dua shum e din aj se kushjom ju lutem DJ Af�rdita Demaku du met pa cao.
elfati nga fshati kopacindoll pershendet shnkt orhanin rihatin daimin agronin dhe te dashuren.A. tung..
Tung pershendes besir bossin nga treboshi gji mson ne gjim'naz me kengen e linda shabani qani syt e mi nese mundet ta lishoni
ruka.nga.merova.ip�rsh�ndet.nazifen.barijen.dhe.gjil�n.xhis�m.p�rsh�ndeti.k�nga.vdis.nga.meda
Tung agroni dhe xija pershendesin tetet dhe mamin qepunojn tentene sidhe per zemersisht teten illen per disponim te kendshem me kengen e dudes nano baj goni
Tung Sara e persh edhe un Benin dhe Linden shumm ehj dj Bibi ma lisho Rovenen Kis Sara
Tung nga brodeci amundet med�n vdis
Tung burimi dhe rika nga vica xhenadis i urojm marjen e letrave per ne zvicer me kangen e dulit i hipa pampurit kalofshi mir
Tung Fetia nga Treboshi përshëndes loçkin tem Fatonin nga Tetova çau.
Tung gjilka ep�rsh gan�n me t� fejuarin nga sellca ej Nati l�sho Gent�n me k�ng�n ere q� eka k�nduar vet�m p�r ty Nati ha ha pak shaka se Genta as q� nuk t� nje
ej nati mos mi nguc shoqet heh,prsh ninen zeshken gencin arten benin rihanen bj noren bejbin,amund ta lex at poezin efundit dhe arten mundem vet pls. tung Ana
Prsh anen dhe ja uroj dit lindjen dhe i'uroj fat ne jet dhe ne dashuri.gjith ashtu dhe shoqerin time qe e dua shum tung ju mpuc zeshka tetov kg blero dh
elfati nga fshati kopacindoll pershendet shnkt orhanin rihatin daimin agronin dhe te dashuren.A. tung..
e shpati (falma)
Tung visari ju prsh juve dhe gjith vajzat qe jan ketu dhe uroj disponim tekencem avecanarish tpershendesim ti nati me kengen e shkumbim metereje nga tetovarja
TUNG P�RSH�NDES T� DASHURIN NGA ITALIJA K�NG�N PARAZOTIT ADOTM BETOHESH �AO NATN
Tung rika pershendes halimin feratin burimin dhe dinin e vetmuar deshir muzikore ermalin ku i kam shoket ju lutem ma shpejt kalofshi mir.
P.R.SH NGA BENI E P.R.SH ZESHKEN DITEN NOREN NINEN ANEN RIHANEN LAURETEN SAREN ETJ.DHE BUKUROSHEN TEM LINDEN ME K POEZIN.CAU NGA BENI.KALONIJ MIR.NATI.
Tung nga illzana e pershendes valen shirken amiren honen lomin donen lulen gjilen dhe tparen 8 te gjimnazit.Nese mundet ermalin- e shkuar e haruar.
O Nati adota leshojsh shpatin sonde dote pi ju lutem vu prsh juve ne studijo jeni te paricem nga tetovarja ju uroj caste tekencme dhe mos lodhje naten tung
Meti pershndet tetet zilhaten,nurijen,ruhiden,nizajeten,barijen,sebehaten,meriten,miranden dhe zamiren e vogel
Tung persh per arten rapere saren bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden ndersa rihanen ithem nese endegjon let shkruje tung nina pallatc klm
hendetje per xuken digje nese mundet poezin per ti me nat tmir gjidhve
Nese ndahem nga ti do te qaj dit e nat dota mallkoj nanen qe me lindi pa fat dhe boten tma falin un prap do te vuaj nese dora jote mban unaz te huaj pers
Tung kadja jetka shatka linda nga zhelina prsh EDMONDIN ME EMINEN JETONIN ME EMSALEN k�nga xhemil saliu EMINE EMINE TUNG VISARI

Haha nese menon se sina kurnisen mund ta pravojsh lirisht se orashalit grujen ta qin ta qifsha pederin nga esat bossi e keni kete porosi bojrom
tung xapi pereshendet higjen hifen hashijen shuken fatimen amren dhe meritin e vogel deshira muzikore aferdita domaku ti ske faj
Tung Kiki Nga Cerova e prshnde valen cumen bonen xhîken dhe ganin
Tung visari e pershndes selmonin nga cerova i deshiroj disponim te kendshen nga jeta e vetmuara.ju lutem flora gashin u mashtrova
tung KADIRJA nga kopacindolli e.p.r.sh. caden luden merdien muken fatimen cau me kengen enexhat osmanit cau naten.
Pershendetje per dilon me ket poezi ---Original msg--- LAJMERIM: Kerkohen syt me te bukur te shek XXI,konkursi eshte i hapur qe nga shek XVI,por q
e sot u mbyll ngase syt me te bukur sapo e lexuan ket sms. Zeshka tetov
Lenca tonja kledi jani angji nga greqia e pershendesin ali barutin lirim me te shpejt tung.
Persh nga Sara e persh Linden Ninen Zeshkanen TE Mozen hej Bibi ma lisho Rovenen ckamka siri bey Sara
Nese ka munsi ta shloni mamutin me fajtor ju lutem ahaha ok nati tung nina
ulin e pallatices
Tung radio visri nese mundeu kengen e ermalit ku i kam shokt e mi me ket keng i pershendes di te burgosurit ne burgun e tetoves xhelen pi dobroshti dhe c
Tung visari jupershende juve dhe degjusit amundet shpatin sonte do te pi kalofshi mir nga djellza dhe nita.
Tung dini nga re�ica eprshndet luden lale calen ene shokt e shkolls.ENE BUREKTOREN BOSNJA TETOV amundet kngn e meds MSHKOJ DORA TELEFON.
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen nexhat osmani ti n� zemr�n time tung lshoje
Tung e pershes esat bossin glithashtu edhe amar bossin ose perdrishe katilat e orashes tung naten
Mirmbrema visari pranoni pershendetje nga GOSTIVARI pershendes SEVIMEN,ARTEN,ARJETEN,nese mundet Kaltrina Selimi-Ti se do askend.tung IMERLIJA
Tung Arzihana nga Grupcini pershendes shoket dhe shoqet nese jane duke e ndegjuar a nese jan duke fjetur gjum te embel si dhe xanen valen amiren shirken
dhe lomin nese ka mundesi kengen e Flora Gashit U Mashtrova.
oni shom se sini kurnisen tung
Tung radio visari ju pershendes edhe ju bosat e orashes mos u lazdr
P�rsh r visari ju p�rsh juve emir�n rihan�n dhe vllaun q� gjendet n� itali n�se mundet meda ah moj zem�r tung hana ngap shkupi.
Tung persh per arten bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden ndersa rihanen ithem nese endegjon let shkruje tung nina pallatc klm
Carica nga bojana e pershdes lo�kin tem qe e dua shum me nje kenge nga leonora jakupi zemra prap te kerkon ju dua visari �ao
Zamira nga kabizhdolli p�rsh�ndet tetet barij�n sebehat�n nurij�n ruhid�n merit�n n�se mund�t meda vdis .
tung Nati nja un gjilka po pse nuk mi plot�son d�shir�n muzikore po dot mbajti o Nati t� p�rsh me tmirat bejbin dhe 3-18 t� gjimn l�shoe bleron ama buz�n
Tung vis ari rina pershendet hasin n�se mundet ta l�shoni sef dura syni jem tung
M� mer malli p�r ti cdo sekond cka ti b�j zemr�s q� tit� k�rkon mundohem tja shpjegoj seti gjendesh larg por mund�sia edundit thot� tja d�gjoj z�rin paj
tung kadirja nga kopacindolli e.p.r.sh. caden fatimen qe ghendet ne itali merdien muken cau deshira greta dashuri pa shie.
Jam ariani nga struga e pershendes te dashuren time kaltrinen
Haj nati,jam shum emrziur dhe ju lutem ju prgjerohm,ta leshoni kengen egjith bota jemi dy nga W.S.F,Eprsh djalin mte bukur ntet Edmirin,nga zemra e thyer.naten
Tung.dini.prsndesciben.nnilen.safeijen.nnilin.desir.vdis
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen xhemil saliut athu ka pranver p�rmu ti mendon tung
Pershendetje.r.visari.nga.sallareva.amundet.shenjen.e.luanit.ta.lexojsh.mentori.kengen.ere.klm
Tetja pershendet buki azizin nga tetova sidhe norene dhe jonin qe gjenden ne gjermani tung cellopeki me kengen medes vdis
Muhamedin sara e pershendesin dajen e vet ali barutin dhe musli me kengen rnkin.
Tung djellza eprsh gonen vloren kaltrinen tinen si dhe ti nati bibi cka jen kull.. nese mundet kg e Lorit po po o zemer. Cao R. vogel?
Tung agroni nga cifliki qe gjendet te dajt novosell ipershendet tetet eveta xiken baqen illen gjilen dhe mamin habiben lshonjni vllezrit mziu qe nijav ekerkojm
Pershendetje nga komandant hagji perca jeni shum nice dhe hagji pishmani -hatipin mese mundet meden vdis
Tung visar je zemer te lutem plotsoma deshiren muzikore.Edita Sopi dashurija e ndaluar prsh ninen anen rejhanen gencin noren ks bjondinen ks benin linde
n dashken laureten mozen zogzen bejbin dhe juve ne studio zeshka tetov baj baj visar.
Shoket e qellopekit e pershendesin ali barutin dhe muslin lirim sa me te shpejt tung.
Pershndetje per ty nati dhe dj bibin nuk jeni te paret aman ska si ju flm per bleron naten cmok klm nina
Festimi nga deberca pershendet te dashuren dhe agronin qe esht harxhuar krediti dhe pershedet linden driten bonen tinen me kengen e
mamut ferati maturant ene xhi ube me kengen e flora gashit
Lshojeni Aurela Gaqen Hape veten.
Pershndetje t� p�rzemrt per artanin nga tet.arten rihanen dhe bekimin tlutem bleron ado ta leshoni se menzi epres naten nina.
Hay visari ajeni mir ju prsh juve ne studijo dhe shoqrin time nga salija nese mundet kengen e shpatit sonte dote pi ju lutemklm tung
Psh per bjondinen ks noren ks ninen bejbin nese mund Aferdita Elshanin Mallkoj diten klm Moza
Tung visari amundet ermalin nostalgjija cau cau.
O amet halli tuboft xhit thash bjer flej kur xhete dashnore xhe je ba sinet te pershendesim pi te ura flej ma ok aj naten me lule tung
eje jutem lishona azis murati umartove tung nga linda
Tumg nga esat bossi nga orasha jeni shum kull gjitharhtu pershendetje mga amar bossi nese mundet kengen e dulit pina viski tung
Gzimi nga zhelin e prshfet amirin ilhanin ruzhdin xhehatin ilazin kegen e ermali ku ikam shoket@
Pershndetje t� p�rzemrt per artanin nga tet.arten rihanen dhe bekimin tlutem bleron naten nina.
Indira pershendet ali baruti dhe musli me kengen mere dursin e tiranes tung.
Pershendes Mozen Bjondinen ks Bejbin Zeshken te Ninen Repin ks Burimin ks,nese mund Genten sa ilaqe,k.l.m nga Nora ks
Tung nga shipkovica besiri iuron babait marjen eletrave ne itali mek�ngen gjiste vula gostivari tung
Tung persh per arten rihanen bjodinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden benin tung nina pallatic bleron naten
TUNG ZOGI E PERSHENDET FLLANZEN BASHK ME REXHEPIN JU DESHIROJ NDARJE MAT SHPEJT ME KANGEN DI ZEMRA DIGJEN NGA FLORA KALOFSHI MAJR VISARI PALIGRADI CAO
Pershndetje per ju dhe arten emrz dhe rihanen qe gjendet ne tet na ka lan vet..munsisht bleron hajde shpirti im naten nina.
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen xhemil saliut athu ka pranver p�rmu ti mendon tung
TUNG LINDA I PRSH CADEN DHE VALBONA NGA DRENOVECI I PRSH XPESONAT NGA XHEPCISHTH DHE SLLATINA ME DSHM SEF DURAJ O TA HONKSHA SYRIN JU LUTEM CAO CAO
Vajdini ajdini lulzana indira e pershendesin ali baruti dhe musli kallashin me kengen e zef bekes tung.
Tung naki.Persh.Arjetm.Nga.Qarshija.E.Epreme.Dhe.Fatimen.Nga.Vardaska.Ene.Ti.Nati.Edish.Taj.Kush.Imi.Te.Psh nati me k�g�n klm
Persh per Ju ne studio,Mozen Noren Bejbin gjith shoqrin dhe lockin tem me kengen e Aurela Gaqes Hape veten.Klm nga bjondina ks.
TUNG AMET.BOSI NGA KOPACINDOLI PERSHENDET TE DASHUREN.ME KENGEN.KREJT.MOHALA.DISKO.
tung xhetja anese niti leoni nga sellca ja urojn fekrij�s ja urojn ditlindjen sidhe ep�rsh�ndes vjollc�n e vetmuar n�se mundet med�n n� ditlindjen tande
�au voci
Mirmroma ju prsh djellza nese mundet kg e Lorit po po o zemer tung kalofshi mir!
Pershendetje.nga.SHIPKOVICA?BESIMI.BESIRI.HANIFJA.Mekengen.llokum.Sefduraj.t
Pse nuk flet kur duhet t� flas�sh nuk ta dhash zemr�n q� t�ma vras�sh pse xhdo fjal po embyt hehshtja ndoshta kam faj un p� shum t� .DESHTA.mendova poezin p�rty
Zem�r hekur e zem�r gur me nj� fjal sm� ke dasht kur pse smake than nfillim tv�rtet�n por m� ke lan me vujt tan jet�n ANA JAZHINC N�SE MUNDETPOEZIN
Vajdini e pershendet ali barutin dhe musli lirim sa me te shpdjt me kengen rokin tung.
Tung visari pranoni p�rsh�ndetje nga ILEGAL BROTHER'S p�rsh�ndesim m� t� bukurat e D�b�rces n�se ka mund�si Af�rdita Demaku- Du me tpa klm.
Kam nj� mall zdi sita them kam d�shir ejotja t� jem kam nj� zjar zdi sita shuaj por dije se gjithmon n� zem�r dot� ruaj ANA JAZHINC TUNG
Tung Nati ep�rsh�ndes klas�n time 3-18 t� gjimnazit po ep�rsh shoq�n time m�t� ngusht lud�n nga kopacindolli o Nati mi plotsn d�shirat tung nga gjilka klm Nati
Tung xhihati nga novosella e pershendes te dashuren dhe besamin e vogel me kengen e medes a moj zemer.
Tung epershendes amet zogun nga kopaqindolli dhe ithem bjer flej se hala je ivogel per tpershendet me kengen gogel ivogel jam qys
Dota vesh fustanin e bardh pa dashuri do ti shkoj dikujt pa lumturi dot vuaj p�r t�nden dashuri dhe n� zemr�n time gjithmon dot mbetesh ti.tung ana jazhinc
Tung visari e peshendes caricen nge bojana qe e dua shum nese ka mundesi ta leshosh meden vdis ma
Tung,nga,SHIPKOVIC'BESIMI.BESIRI..PERSHENDESIN.HANIFEN.EVOGÈL.MEKEN
GEN.HAJDE.MEMU.SEVDURA,
Ju prsh radijo visari e prsh ibren dhe gjith shoqerin nese mundit kengen e shatit sonde dote pi nese ekeni nga tetovarja kalofshi mir tung
tung linda nga tetova aekeni azis murati umartove nese ekeni lishonja ju lutem tung nga linda
un e tetovs me këngn roki.
Indira nga fshati qellopek e prshndes babin tim ali barutin në burg
tung vjollca e vetmuar nga sellca ip�rsh�nder dy x personat sidhe hatijen lec�n evetmuar qe e dua shum ej n�se mundet med�n vdis vdis haj �au lishonja nga voci
Tung lija nga brodeci ep�rsh�ndet motr�n simpatike hasimen xaben pajt�n anushin lumen dhe feriden nga shipkovica n�se mundet drita musliu bota flasin
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva me deshiren muzikore nexhat osmani ti n� zemren time tung
Mirmrema pershendetje per ju Mozen Bjondinen ks Bejbin Ninen Rihanen Zeshkanen tetov.Nese mund Nora Istrefin Mos me le.nga NORA KS.
Pershdetje i deruar utheqes keni lvdrata prej shoqris teme qe lexoni sms shum bukur mir jeni numer 1 ju don carica nga bojana me nje ke
nge nga filloreta o qerpik me rema . Ju dua visari �ao
---Msg originale--- Tung.Ameti.Nga.Kopa�indolli.Pershendet.Xhaxhin.Sabedin.Marjen.E.Letrave.Fejes.Sa.Me te.Shpejt.Me.Kengen.Sef dura ollokum.
Tung radio visari pranoni prsh nga arben xhuti prsh hallen Leten tung nga Dobroshti ju lutem kengen Dobroshtjane .
Tung illja pershendej xiken baqen gjilen per disponim te kendeshem nese mund kengen e vllezrive mziu jam ilaq per dashuri plotsonja kengen ju lutemi gyle gyle
Tung.Nga.Sallareva.E.Persendet.Nakiln.Qe.E.Dua.Shum
Ej Nati cka t� duket interesant p�r t� qesh ha ha trego ep�rsh bejbin bon�n dij�nlum�n n�se mundet tal�shojsh med�n ah moj zem�r tung Nati nga un Gjilka
Prsh nga personeli i belit 9 nese mundet adem ramadani isha ne vetmi
eq�rshdes Isnij�n idrizin Baftija tung cellopeki
Pershdetje radio visari ju falmedroj per kenge qe ma lshuat qe shkon ju don carica nga bojana ju dua �ao
Tung prano psh nga gona dhe lejla ju psh juve nga gllogjankat me kengen e medes vdis.
Ej Nati aekeni ermira ademi un skam faj n�se nuk ekeni l�sheni shk�mbim ismaili bindem tung nga un gjilka dhe bejbi tung tp�rsh�ndes ty Nati dhe dixhej Dilon.
Tunk nga lumja p�rsh�ndes bejbin,bonen dhe gjilk�n.d�shira nga shk�lzen jetishi...T� LUTEM SHKO TANI.
Psh per ninen bj ks noren ks rihanen bejbin nese mund Ermalin 7 dit tung.
Tung buja mga sallareva pershendes babin qe gjendet ne itali dhe suad bossin 4vjeqar me keng gurbeti
Bejbi e pershendet blerimin lumen anen ninen rihanen zeshkanen TE.BJONDINEN NOREN MOZEN KS.meda cke moj zember cao nati kaloni mir nga une bejbi kaloni shajshet
ju dua visari �ao
Pershdetje nga carica nga bojana nje kenge nga rovena stefa me shpatin kasapi me ket kenge e pershdes lo�kin tem qe e dua shum
Ju pershndes e vetmuara? pershndes te dashurin selmonin nga cerova dhe rexhijen nga tenova nese mundet mentorin kush te foli KE�E per mua.
Festimi.nga.deberca.pershendet,agronin.blertonin.blermin.pulin.bonen.tinen.linden.tonit.limit.ardhje,me.te.shpejt.qegjinden.ne.itali.me.kengenefloragashinbjodin
amundet nexhatin eq�rshendes isnij�n dhe idrizin tung baftija tung celloqeku
Asriti.Leuda.Dhe.Kibleta.Nga.Novosela.Pershendesin.Dajen.Sabedin.Marjen.E.Letrave.Kthim.Sa.Me.Te shpejt.Disponim.Te.Kendshem?Me.Kengen.Sef.Dura.Kavaleri.
Bejbi ju pershendet juve ne studijo ty nati dijxhej bibin dhe mikeshat e mija qe jan te une dhe punojn tentene aferdita demaku du me te pa naten e mir pi bejbit
Tetova judua shum perseri ndegjuesi nga karshiaka e shkupit azemi nese ka mundesi nje kengtrend per dashuri nga mentori je larg
Ju pershendes teper nga kumanova.Nese ka mundesi nga Genta kengen KTHEHU.tung.
Mirembrama radio visari ju prsh dobroshtjana nese mundet ni keng nga Meda dhe Mamuti tung nga DOBROSHTI.
Tung e pershendes eren me amirin eminen qe gjendet ne collopek ene allmiren sidhe besarten rukijen nga leshnica vu them a keni muhabet ok tfala mines cates cau.
o nati un jam Ana nga tetova po lagja dardani apo cetinska e dikurshme kurse e prsh ninen nga kosova. Arten mundem vet mos e haro ok. Mpuch. ANA
Ej Nati p�rsh�ndetje p�r ty n�se mundet t�ma l�shoni emira ademi un skam faj ep�rsh�ndes bejbin me respekt nga tetova tung tung Nati kalo majr
Baba dhe idrizi nga �ellopeku e p�rshndetin baft�n me ni tallava turbo.
TUNG.AMET.BOSI.NGA KOPACINDOLLI.PERSHENDET.SABEDININ.QE.GJENDET.NE.ITALI.DISPONIM.TE.KENDSHEM.MARJEN.E LETRAVE.ARDHJE.TE.SHPEJT.ME.KENGEN.AZILANT.
Tung ju peshendes azemi nga shkupi pershendes gjithe tetoven ene vecanti shoket emi nese mendegjojn tung.
Ej nati prsh per ty ke humbur mor krejt hehe, prsh ninen nga kosova,a mund arten mundem vet. Tung mpuch per ty nga ANA dardani
Ju pershendes.Degjuese nga kumanova.Nese mundet TI ME JE nga Sinani.Tung
Tung buja nga sallareva e pershendes suadin dhe suaden

Saturday, January 12, 2008

E shtuna magjike - 12.01.2008

Toni mbet pa xhum te prajt sefn ti ske faj o pu�e t� thom taj nuk e lshon am�n zot ka tung recic
Ej nese e keni kangen e re tshkumbin ismailit. Nese mundet lshone ju lutem
Ne k�t nat t� bukur kur gjumi sm� mer t� mendoj tyj pran meje tet kem t� flej me tij dashurin ta shijojm t� dua zem�r vec p�r tij mendoj naten senati.
hej samesazhd jom ti�ue hajt li shoje dulin
Love me now our Love me never but if you Love me Love me forever.By tetovarja.
Pse nuk na lejojn ne...x vjec te dashurojm,kur mund te vdesim ne cdo mosh...nese mund ermalin ku i kam shoket
Me miljona puthje ne buze i endrova me miljona vargje vec per ti i shkrova me miljona yje vec per ti bejen drit te dua o zemer me mungon cdo dit tung tu
ng bozofca.
Pershendetje per ty nati a ka munesi muharemin kjo unaz
Tung a mundet tingullin 3tn e di zemer
Hej aeke dulin mëso si dashurohet tung
Hej.visari
Genten per ty jam e vdekur.
Un jetoj se t� dua shum,Syt e tu t� �mb�l i sho edhe n� gjum�,Jet�n do ta jap p�r t�nden dashuri,N� var t� m� pyesin,do flas vet�m se vdes p�r ty,tung p�r benin
Kur do shkosh ne tjetren bot do te shohesh nje det me lot dhe pyete ZOTIN kush i ka derdhur ato lot ai do te thot nje zemer qe te deshti ne at bot. Bibja nerash
Hej aeke mendjen meleshu apo ajo
Te don ai qe te thot ne si e jo ajo qe te thot un vdes per ty. Tung rio de ZHEINA....
ibrahim rugova luftoj per pavarsi kursem tetovaret luftojn per dashuri tung celopeki
Tung dj nese mundet DUDEN jeta jem nga makina e rrezikshme
Hej aeke mendjen meleshu apo ajo
Si flet tr�ndafili �sht DASHURIA EPAR k�pute at� dhe v�rma mbi VAR,derdhi dy pika lot tr�ndafili t� lulzoj,se edhe e vdekur do t� DASHUROJ" tung nga Limi
e bashk� p�r tan jet�n! seki
�ohu plot vullnet me enigm�n e dashuris,g�zoje at� q� t� Don t� shkosh drejt mir�sis Mos u mundo t� g�njesh por tregoje t� v�rtet�n se at do ta kesh shoq
Tung nga genc piroku i mb�rzitur shum ni ekstra p.sh p�r tij nati po p.sh krejt shoqrin me kg e xhekit a tkujtohet ajo nat cao
Ej nati flm p�r k�ng�n haj nat�n e mir ganja
Tung visari ermira e pershendet hekuranin nga shipkovica me k�ng�n kur i mbush 18 vjet a ka munsi ta lishoni ok
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
Kur te kesh koh lexoje ket leter te shkruajta oj zemer se te dua teper dhe ne xhdo minut ty te kujtoj e mos u ban nervoz se shpesh ta cingroj. Bibja pers
hendet 4-8 ekonomike linden,dinen,fatimen,dhe besen cao nerashti
Nese bie shi eshte koha per tu dashurua r nese bie bore eshte koha pert tu fejuar nese ngoh djelli eshte koha per tu martu amundet bleron bashk {mbretidashuis
Tung p.r.sh Tonin nga re�ica qe edua shum i gerkoj falje se ebona pak nervoz
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
Hej.visari davuti.pershrendes te dashuren fillxhani lula sa here te pish kafe puthem e dhe mua lesh genten e kam shpirti
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
te ma beni vorin te dera e arit se kam vdek nga shkejmat e kalit ju peshedes me kengen i hipa lule traktorit shkova me derdh pleh tung celopeki
Toni i majr po nuk ja din o pu�e lshoe sefn ti ske faj
Kam nje zjarr ne shpirt.Kam nje plumb ne zemer. Kam nje lot ne sy.Te dua vetem ty.Tung leshonja Berkanin dashuri kronike nese mundet.
O dixhej nese mundet ta lishojsh hazbi theren me kengen ne nje darsem kur te pash hajshe buk me gullash tung nga senati nga kopacindolli
"E pa fat" Nena kur me lindi ndoshta sme uroj zoti kur me fali ndoshta me mallkoj njerzit kur me pan ndoshta sme uruan prandaj jam e pa fat
dhe e pa gezuar, Tung nga tetovarja nese mundet ermalin Kui kam shokt kenga e re ju lutem
DASHURIA JONE ESHTE E PERJETSHME ,PREJ DJEPI E GJER NE VARR , NESE NA DETYROJN TE MARTOHEMI ME DIKE TJETER , VETEN DO TA VRASIM ,E DASHURIN NUK E SHKEPUS
N�se m� thir vdekja a do vish me mua?M� thuaj n� bot�n tjet�r se vec ty t� dua.N�se je imi p�r ty do t� vdes m� thuaj do te vi besa �sht� bes..cao rihana
tung epershdes ramizin nga zhelina me gjithe femne tung nga tetova.
O dj aekije nëse ekije lishoje nëse sekije lishoje tuli-g tung
Gjithcka qe kam do ta fali ty dhe kujtimet qe i kam jane vetem per ty prandaj shikom vetem nje here ne sy dhe do te bindesh qe jetoj vetem per ty bibja nerasht.
Tung e prsh bujarin nga leshnica ja uroj martesen me at qetren ishalla i vdekt pa e prek me dor julutem mentorin me fat martesen
Tung toni nga re�ica e pershndet x personen e m�rzit�t une nuk kom faj pse k�zdisesh me mu n�se mundet sefn ti ske faj
Mirmroma ju prsh djellza gona nese mundet kg. e gentes per ty jam e vdekur. tung nga R vogel"
Tung pranoni pershdndetje nga rio de ZHELINA ku ini be zheline madhe nese ka mundesi gazmendin alo alo.
Sonte.te kerova por nuk muj met gjet.te pres qe tme kthehesh se paty dote vdes.eja ti moj eja mos methuaj jo.eja falma puthjen qe nga ti e pres.tung.ngaToni Gv
Mirmrama visari semihanja nga velesi pershendes babai idrizi ne ita
li epershendes sa ma shpejt te ktheh se jam shum e merzit.leshoe s
mail puraj sonte o sekund çau visari
Tung ramizi nga zhelina e p�rsh�net lock�n e vet mahij�n.N�semund�t sevdur�n ti ske faj.Tung zhelina.
artfejs.se èshté shum i hejshet.NJÉ DÉSHIR MUZIKORE TÉ BERKANIT.
Ganimetja,Fatmirja,dhe Albnora,pèrshendesin HAJDARIN,qè punon te,Sk
>Mery syt e mi dhe veshtro mere zemren time dhe degjo puthi buzet e mia dhe kujto te dua perjet ket mos e haro< naten bibja nerasht
Hej vsari o dj aekije linda shabanin tung nga shevali treboshi llajv duli
Ola nati si po ja kalon e pershendes e grupi cool sekin,timen,egin,dad�n e madhe dhe Vakin ju urojm d�sponim mbi nivel me kg (i hipa pampurit lule) ciao ciao.
Tung pershendetje nga JAZHINCA. jeni me te miret. tu lavdrojm pak, qe tena plotsoni deshiren. JU LUTEMI Mamut Ferati, kenga Vajz e vogel. nga MIKJA.
Te raft nje fat i lig mos u gezofsh kur te dasht ajo tjetra si armik e jo si bure.Nga ARIJETA Zherovjan ju lutem SHPATIN dhe Rovenen.kiss.
Kur te kam afer e haroj edhe veten,ne xhdo moment jam gati te ta fal edhe jeten nese e ke kuptuar cka esht e verteta sundo mbi te gjitha une ti dhe jeta
Mizat me farmerka Bretkosat me raperka Milingonat me mindila krejt SELAKET ME MOBILA.Ej dj nese mundet DJOGANI&MILE KETIC-CILE MILE OSE CETRI STRANE SVETA.
O llokum me ara bakllav me sherbet aje tani zgjuar aje duke fjet n�se je zgjuar nj� sms ma shkruaj n�se je n� gjum dot vi tet puthi un.tung nga bejbi veshall..!
Mirmrama radio visari davuti nga velesi dola ne dritare ta sho shab
ani sjam shum jam i mallzar qe dy jaf sekam pa leshoe meden lark ne
fund u pereshender shum visari çau
Mos me thuaj se me simpatizon, se nga gjumi me kto fjal me zgjon, mos me thuaj buzet kam me ti ngren, se me te puth un pa frim kam me te len.Nga besjani
Tung i pershdes te gjith vazat e cellopekit nga amiri e pershdes x personen
Tung foni e prshendet hatipin ne gjermani nese mundet nje keng povikavaleri tung
Sherbimet ne t-mobile:per puthje shtype nr 1.Per te fituar gjith naten shtype nr 2.Per SEX shtipe nr 3.Per te jetuar gjith jeten e lumtur shtipe nr tim.DUDA
P�rsh�ndetje p�r HAN�N q� deri tani ka shkruajt sms m� t� bukura tumg mga BENI
Nen driten e qiriut po thur nje poezi per boten qe na perket neve te dy,per token,per qiellin,per me te shtrenjten jet,per henen,diellin per dashurin e vertet.
TUNG NGA VALITI A MUNDET KENGEN E MUAREM MAMETIT ITALIJA
Ej buca thoht a de lshoj muziken muharem italia
E humb�m dashurin n� lumin e d�shprimit lidhur me litar�t e hares�s por e gjet�m n� detin e thell t� zg�njimit duke udh�tuar me ani�n e shpres�s nga ana itali
Tung tigri cegranit e prshndet CRNIN NGA CEGRANI OK SI TE KET MUNDESI JASHA JASHA I DUL FLAKA PANDORA OK NATEN E MIR.
Tung xhuli pshd t� dashurin visarin dhe ganen me afetin fikneten nuzarijen q� jan t� vetmuara aj tung ju pshd edhe juve me k�ng�n shko mot�r dasm�n e sa
tung visari netja nora lija p sh kujtimen xhulin ju deshiroj disponim te kecem me kengen shko moter ndarsmen esaj ju lutem leshoje tung
Me thuaj "te dua"nese ndien di�ka per mua,me thuaj te kam ne jet nese me don me te vertet,asnjeher mos me pyet se cfar dua kur jam afer buzve tua.tung nga DUDA
genjehemi per egzistencen e saje.NGA TEUTA TETOVE NATEN nese mundet REMZIJEN PA HILE kalo mir
Persh�ndes ekipen e furr�s ABRA veqan�rish SAMIUN zemren ja ha zeshkanja nga TETOVA.
sh valle e njohu dashurine e vertete.Nje gje nuk arrita ta kuptoj kure cka i morem dashurise si shperblim? Pervec se caste dhe kohe plote vetmi e nje jet
e te mbushur plote trishtim.Dikush munde te thote se jam njohur me dashurine por nuk e besoje se di te flas rreth saje.Eshte vetem nje simbol dhe ne vec
Asaj qe i falen te gjitha i jane falur edhe dashuris,dashurise i jane falur shpirta,dashurise i jane falur edhe jete,dashurise i jan falur te gjitha,poku
Largesia me mungon dashuria me mundon zeri it i embel shpirtin ma qetson besoj se sme haron mendoj se sme trathton beso se zemra ime ve� ti te kerkon.Nga DUDA
Tung vahiti cerova e p�rsh�ndet zeshkan�n m�se mundet Bleron hajde shpirti im
Pse n� zemr�n time mungon dashuria pse n� zemr�n time vuan vetmia pse n� zemr�n time gjaku u helmua pse nga zemra ime aj q� dua �sht largua.nga anna �talianka
I embel dhe ibut ne goj kur fut ibardh apo izi ngjyra ska rendesi ti fort eshtrengon me gjuh erotullon lengun etij eshijon camcakezin kafshon kaloni shesht ciao
T� dua m� don t� kujtoj m� kujton t� kam n� zem�r n� zem�r m� ke por e keqja �sht� larg m� ke.Cao
O dixhej amundet meden vdis tlutna e pershendes shpirtin tim yllin e botes xhelalin e zvicres e puth fort nga 25 vj sweti girl
o nati a e njohish xhafertopallin ene remz4i �eshmaxhin pi pagllcishti ene bosin e katundlt hamitudija
Tung visari pershendes minushen q� esht e merzitet dhe ideshiroj disponim te kendshem nese mundet mentor kurtishi me mungon ok
Persh�ndetje nati ka munsi me e shlu shpat kasapin me rovena stefen .dhe kaloni bukur ju t�gjith ati q� jeni.nga un KLERONA.GOSTIVAR.CAO.NATI.
Tung xheza i p�rsh�ndet egzonen sizanen ardit�n dhe ajshen me keng�n e xhemilit kur m� hike pse m� zune
TUNG NGA BJONDINA EPERSHENDES NGA ZEMRA MEHASIN NGA TEARCA Q� GJENDET NE ITALI TE DUA SHPIRT ME NJE KENG NGA MEDA
tung hazizja nga veshalla e pershendes vllaun melaimin memetit qe gjende ne itali i uroj mos merzitje per familjen nese mundet xhemil saliun jam gurbetqa
r me respekt
Ngroht ftoht kjo zemra ime zjar akull pa mbarim nuk je fundi i ksaj bote ndaj haroje emrin tim.
Sa lisa ka mali sa uj ka deti bama nj� zile se nuk kris kjameti zemr�n e kam stabile kredija m� mungon n�se ke m�shir thirrem n� telefon.ciao nga anna italianka
plaget e vjetra,me ler tete haroj,vall apendohesh esht e vetmja gje qe dua ta di kur ti je ne vetmi,eun jetoj pa ty.tung bejbi nga veshalla.
Mos kerko nga une te behemi shoke,eshte nje gje nga e cila kam frik,si dote shikoj ne sy,nese e veren se ende te dua,mos kerko nga un shoqeri mos i prek
Indira e pershendes hajdarin e skartfes dhe 3shoqet e bukra, Rri ne dhomen time degjoj kenge,lotet me piknjne hyn nga dera hija jote sdi lotet si ti mbuloj.
Oj samanda ae more mbrem cat letret xhi ta cova,nese eke mar kallzom.edhe hajdi meser dot ju pres,tung samdana te pershendet bejbi nga veshall.o nadi ma frej kg
�DO MOMENT MENDOJ PER TY NDONJEHER ME VJEN TE TE LARGOJ NGA MENDJA TET PERQAFOJ ME TVERTET TASH ESHT NJE PREJ ATYRE MOMENTEVE TE DUA XHELAL NGA 25 VJE�ARJA MEDA
Tigri oshte i fort nuk mbajtet me letrat e dashuris
Sa t pakuptimta jan tash lindjet e diellit pa degjuar zerin tend n mengjes,kot vjen mbremja se ti zdo m dergosh sms,t dua dhe m do po tlutem mos m telefono-ELSA
laperic ke mbet nuk e di kush e k�ndon p�rsh�ndes grupin hup fajlle me bukuroshet koktell..
Tung iprshndes fuksat qe talln ne tel n�se engojn radio visarin me nj keng oj lulija jon me limona jeni kull
Dashuria nuk �sht patate q� hahet brenda nj� nate por �sht nj� shtyll betoni q� kur e p�rmend t� bie tensioni ciao nga italianka anna mund�sisht k�ng�n
O nati sosi ma frajk esemesat ene shko ma frajk te tezja se vet e ke lon ne kengen e lorit bjondin ardita
A munt nj deshir muzikore per nokin. Bosin medn.
Pershendetje nga Samanda nga Veshalla nese mundet ta lishoni Ermalin KU IKAM SHOKET pershendes Bibib naten kalofshi mir
Tung ju pershendet rinija e doberces prej te kafja e sules ne ve�anti e pershendesim kamarjerin simpatik CULIN
55%dashurohem me ty 66% dal me ty 77 %isha fejuar me ty 88% isha martuar me ty 100%baju se kur sta rasi ty .cao cao ganja
Dikur sdija t� urej prandaj dashurova tash t� urej m�sova sa q� urej edhe at� q� dashurova
Pse zemra paguan per gjithecka kjo heshtje e gjat ne shpirt me ka vra,pse syt e mi nuk i ndahen trishtimit pse te pafajshmit dashurohen pas zhgenjimit!?
Tung me k�ng�n larg larg ep�rsh�ndes mehasin q� gjend�t n� itali dhe i them se e dua deri n� vdekje t� dua shpirt
Ej visari me kto letrat i majte ato caucat e vetmuara tung tigri
pershendetje nati nese mundet ermalin e shkuar e haruar tumg nga c
Oj bukurije ku ije mi hajde ma frajk nshpaj se sna ze gjumi pa taj me kengen hajde ma frajk nshpaj
Nje dit kur takohemi nete ardhmen ado te njihemi ado ta shprehim ate qe endjejm apo do te heshtim si dikur dhe do vazhdojm veten ta genjejm pershendetje je cool
Amiri nga f.sh ll�rc p�rshndet xhaxhin rug t� mbar per n� itali dhe mos m�rzitje kthim sa m� t� shpejt .me nj k�ng ibrahimi
Nati vllaj mbushma ni caj sheqer shtaj limon shtaj gootbay mos e paj.me kengen cajin kur ta pish pije me kifle.tung foni nga kopacindolli.naten
Do te filloj te jetoj diten kur dot haroj ty por perjetesisht do te jem nje gjallese e vdekur.ju lutem nese mundet florin me at vajzen DEGJO .
Tung.dini ep�rsh�ndes x personen nga sallareva tung tung dini amundet sinanin parfumin kalofshi mir.
keni 25 sekonda kohe tma ktheni mesazhin nese nuk e ktheni mbrenda 8 sekonda prej te cilave7kan kaluar ather mi keni 100 puthje borxh koha kaloj hehe naten ada
Ku ka dashuri ka dhe lot vertet egziston shpirti qe un edua fort nga dashuria ezjart shpirti me gufon vetem ty zemer ket dhimbje ma sheron vec nese ti me don
TUNG JU PERSHENDES JUVE DHE XHELALIN QE GJINDET NE ZVICER QE EDUA SHUM MEDA VDIS KU JE O YLL BOTE NGA 25 VJECARJA.
Tung nje grup vajzash e pershendesin bukurijen me lulin dhe disponim mbi nivel
Apo fle apo je duke menduar a te zen gjumi a je si un zgjuar nese te mungoj shkruaj nje leter nese jo ateher te mungon dikusg tjeter.Lishoje zaiminen cupa cupa
Tung nadi prsh nga veshalla ju prsh bejbi na veshalla aka mudsi kengen karoca e ngjujve gitarja ime.dhe i prshds Shoqet emija samanden sorijanen.tung bejbi
Dashuria lind ne sy,ndjehet ne shpirt,shijohet ne jete,jetohet ne rini,banon ne zemer,mendohet ne vetmi,dhe kur vdes askush se di?!Berkanin dashuri kronike
Pse un prap p�r ty mendoj se spo mundem t�t haroj pse n� �nd�r po m� vjen pse mesazhet nuk mi kthen t� dua t� pres n�se �sht nevoj p�r ty do t� vdes.
Edi se ti meke dashur e besen ma ke dhan po per hater te mamit ti mu mke lan sa veshtir qenka 3 vite bashk me kalua e per hater te familes me qeter me u martua
Nese un vdes pa ty me umartu,eja mby varin tim lule mem dhuru.nese dridhet toka ty mos u frigo esht zemra ime te tregon se edhe ne var i mungon.AMETI PALLATIC
�mb�l t� shikoj dhe di�ka mendoj dashurin e flakt prej teje k�rkoj b�hu guximtar thuaj t� v�rtet�n m� ke mu n� zem�r apo dik� tjet�r.
T� puth buz�n q� t� flesh �mb�, t� puth syt q� t� shnh�sh �nd�r, t� puth n� faqe q� t� ndjeh�sh mir e me 1000 t� puthura t� them nat�n e mir.Tung vushja.
Nese ti sme shkruan tu thaft dora diten e marteses te raft debora tu ndalt rryma 24 or te vdekt gruaja pa mo e prek me dor ju peshendet mevi nga kopacind
olli tung naten e mir kaloni xix
N� darsm�n t�nde raft nj� metre bor n� dit�n m� te lumter u befsh hor tu ndalt ryma per 24 or t� hikt gruaja pa mos e prek me dor. Haha tung nga amra
Tung prej sokolit celes p�rshndet xanen d�shira meda vdis o vdis nga sokoli
Sizana egz�na bukurijes i urojn rug te mbar per ne zvicer dhe lulit mos merzitje me nje keng te dulit
Edhe ne vdeksha eme kan varu un mendimin tim kur skam me endru me eshtrat emia mbi var kam me eshkru se edeshta me deshti dhe ende edu Keng ti ne zemren time
Tunk ganja e p�rsh�ndes afrim bosin nga tetova besar�n af�rdit�n mej�n duhin dhe juve cao cao
A thua nj� nat do ta kaloj n� qet�si,a thua nj� nat do t� kaloj me knaq�si,a thua nj� nat do t� flejsh me mua,a thua buza jote prap do tm� puth mua.
Me ke bere te qaj me ke bere te vuaj por kurre mos mendo se do te vdes per ty ta shpreha dashurine me fjale dhe ty nuk e kuptove po ta bej pyetjen me var
Tung xhenisa nga cerova p�rshndet misafir�t q� ikam ktu sheqiben shpres�n vjollc�n sidhe jetonin nga pallatica n�se mundet remzije osmanij tij tkam p�r merak ok
o nati lishoje kengen q� e don ma shum mendoj se o ndahet zemra ama si tk�ndosh edhe ti ma shpejt nga b6sii tmddtm
fort te gerkoj eja ke un e mos ke meshir eja oj vdekje se jam ne moment te veshtir tummg lishojnja dulin gabimish u ndam
Vdekja per se oj vdekje as kush nuk te do eja ke un memall te pres mos shko ke trathtare i cili nuk do te vdes nuk do te vdes leje te jetoj eja ke un se
Me ke bere te qaj me ke bere te vuaj por kurre mos mendo se do te vdes per ty ta shpreha dashurine me fjale dhe ty nuk e kuptove po ta bej pyetjen me var
Tung Fuati nga Bojana e pershentes te dyten shtat te ZLM-se me kengen e Medes vdis
Dashuria eshte si pasqyre kur dashuron dike,ajo behet pasqyra e atij dhe ajo pasqyra jote dhe duke dashuruar ndersjelltasi dashurine,shohim pafundesin! Vaki
Tung jetoni nga recica e p�rshndet besinikn q� gjendet n� italij p�r mos m�rzitje pse nuk �shte ndarsm
Tung visari amundet ermal fejzullahin eshkuar eharuar tung neti cau.
Tung ferati persh�ndes x personen nga sallareva me kangen e nexhat osmanit ti n� zemren time dhe dinit i them fli ma se u ba von�
Sij po ndijhesh sonte kur af�r sm� ke sipo t� kalon koha kur mua sm� she si po t� rin t� qeta buz�t e tua si t� mduron zemra pa m� mthan t� dua shpirt�
Mund t� jesh mbret mund t� kesh pasuri por prap se prap je i varfur n�se n� zem�r s'ke dashuri.Nat�n nga vushja.
Radio visar julut�m lishonja Ermalin kuikam shok�t se Vik�n dezone xhum.tung
Tung r visari ju p�rsh�ndes juve afrimin af�rdit�n besar�n mej�n dhe duhin ju lutem ma heshoni sinan hoxha parfumi p�rsh�ndetje nga ganja
Tung elza e pershendet dinin lulit mos merzitje dhe bukurijes rug te mbar.
Tung mila p�rsh�ndet mimin cim�n milin adv�n rapk�n din�n me t� fejuarin velin xhon�n me t� fejuarin arbenit�n me k�ng�n e med�s amoj zem�r tung nat�n klm.
tung ketja nga tetova epershdes qebirin me te fejoren regaipen dulin me te fejoren irijete nese mundet sef dura ishte nata jon e fundit.
Tung lulja mga d�b�rca e p�rsh�ndes lulin me t� dashur�n bukurijem nd�rsa bukurijes rug t� mbar p�r n� zvic�r me kng meda ah moj jet
Luli e pershendet princezen e vet bukurijen dhe i deshiron ruge te mbare per ne zvicer me kengen pusto zvicra tung
O hatvie xhibojsh ake ratfish .ne majr imi kimira tfim.k�ng�n ermalit kujkam shok�t.p�rsh�ndetje radio visarit.
tung sizana egzona ardita ajshja bukurijes i juron rug te mbar per ne zvicer dhe lulit mos merzitje mundesisht nje kenng kurbeti
Tung dini ep�rsh�ndes x.personen nga sallareva n�se mundet xhemilin aka pranver amund pak ma shpejt tung.tung dini kalofshi majer
Tung riki pershendes x personen nga sellca me kangen e xhemilit lem rahat ndashurin tjete kalofshi mir julutem ma shpejt tpres.
tung qazim nga tetova epershdes locke tim qe e dua shum nese mundet kengen e medes me shkoje ora telefon.
Ola ola nje pershendetje extra per motren time Vakin dhe i uroje �aste te bukura me kg (medes) vdis ju lutem nati leshojeni kalo mir ciao ciao Tina
Tung.Mevludini,..Nga..Kopaxhindoll..Iprsne..Culin...Majli.Men.Jkng...Ng,..Afloragashiosmu..Osebiondin�
Ju prsh eljesa nga brodeci prsh jeten dhe vukin nga shipkovica dhe uthot xhi pretni pse sflini me k�ng�n e med�s ah moj zem�r
Tung nga ferati i cili pershendet x personen e cila flen shejshet tung nga ferati lishoje xhemilin ma shpejt
tung e p.r.sh vellaun melaimin qe gjendet ne itali i deshiroj pun te palodhshme nje keng xhemil saliut jam gurbecar ne respekt ok
Pershendetje visari nga sarai jeni te mrekullueshm nese mundet shenjen e peshpive dhe arta bajramin- mundem vet TUNG TUNG
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes juve n studio dhe tvetmuarit i prshndes adaleshoni xhemil salijun athu ka pranver pr mu tug klm
O nati xhiubo be me dulin gabimisht u ndam edi pi kur e gerkoj dhe prsh bujarin nga leshnica ta kuptoje trathtin sekam dit se ka njer pa zemer si dikush
Prano prshndetje e majra jem oni se jom ma i majri te grupi rinor une taj dua kalofsh majr toni
Tung bukurija i pershendes egzonen e sizanen e tjeret qe jan te shpija tates moter me kangen e stines mos me thuaj jo
O bedri per tmbetnat, per ukubetkat kerkujt si vin inat valla inat mkisht ardh per njo tmir sa per at hiq.
X personja nga sallareva ep�rsh�ndes dinin n�se mundet af�rdita elshani mi buth ato buz�
MOS I NJOJN PLAKAT XHI VESHIN DIMIJA SEATO SE DIN XHI ESHT DASHURIJA.TUNG NGA XH. DHE N NGA BRODECI ME KENGEN MOJ HAPSENE.
Tung xaka nga cellopeki i prsh misafiret floren dhe linden dhe ne vecanti x bosin dj ju lutem shuuum bertanin ky esht fati im ciao vajzat e vetmuara
Ola nati psh si po ja kalon?Flm per e-mailin qe me kishe derguar.;?Nese eshte e mundur kg e (medes) vdis te psh kalo sa me mire ciao ciao Vaki.
O bedri per tmbetnat, per ukubetkat kerkujt si vin inat valla inat mkisht ardh per njo tmir sa per at hiq.
Tung e dashura nga sallareva e pershendes feratin me kang e dulit tradhtare
HAVUSHJA E PRSH ILMIJEN MINEN KADEN XHELEN LOTIN DHE RESULIN NATI TE LUTEM MENTORIN JETO SE UN KAM VDEK PER TY DHE MOS FOL GJAT KENGES TUNG ME MIRKUPTIM
Tung Hana nga Grupcini e p.sh Lulen Don�n Nit�n Nuken dhe juve o NATI xhi ubo me Arta Bajrami injejti ke mbet ju lutem se ka ko �iepres
Tung tigri i p�rshndet caucat e darsm�s p�r disponim t�mbl n�se mundet ibrahim kasamin �ika boll am�n mashpejt se i kemi ndal dahiret
Duro zemer e mos plas dij shum por zdua te flas te dua shum dhe te UROJ FAT ishalla ME QETREN KUR ZBOHESH REHAT tung nati nga jeta pershend vukin
Tung burimi nga vica pershendes te dashuren dine me kang�n e xhemilit athu ka pranver per mu ju lutem ma shpejt kalofshi maeq
isi epërshëndet xokin xaken dhe gjith Brodecin tung shipkovica
E pershendes bedrin dhe i them qi sosht veq zymbrija mbot por ka tipa ma tfort.tung un jam x personi per qka dem vij inat.
Kikirikat e përshëndetin ilbibijat mollat epërshëndetin dardhat Maf
Tung mga sallareva zyrafetja pershendes zylfetin zylhajratin dhe shejnen e bricjapit dhe makfiren
Tung e prsh Admirin nga Pallatica n�se mundet Ryva-iluzion.
Tung përshëndetje nga un luljeta i përshëndes gjith shoqrin time mi
jën,dhe sidomos meritën nga dëbërca natën nga un jeta,muncisht flor
a gashi.
Jetoni i lutet tezakit mos u m�rzit pse martohesh ene babit temi ithojsh kshau kur u martau
O nati mesuti jam kerkoe adin ne dk 004540536956
O zymbri puqe se e ka qafen si tmushkes t deves ha ha ha ra dashnija e u fejun tlirat 5 den gji jon si krem banane.
Tung dijo bokseri nga dbrca prshndet dinen deten dhe liden xhijon telujt gjur tung meni kng tmentorit cau
Tung nga tetova o zymbri urime fejesa me at ukubetken,na falni me at kullerken,ukubetken mos na falni se qashtu osht tung hazbi therra o zorra qorre .
Mirmbrama nati si po ja kalon ej t lutem ma l�sho shpatin goc tiranen ama mos haro ok cao cao ganja
TUNG XHEMILJA DHE NIZAFETI NGA BRODECI JU P�RSHNDESIN JUVE DHE FAMILJEN NGA BRODECI TUNG ME KENGEN MOJ HAPSANE JU LUTEMI LESHONJA.
Flemenderit jeton taj tkimi ma tmajrin ne kta tung nga grupi rinor
Tung nga ferati i cili e prshendet x nga sallareva me kangen xhemil saliu athu ka pranver permu tung nga amiri lishoe ma shpejt
O nati dhe bibi a hani mastik xhi jeni kaq fantastik ju p�rsh AMRA ju lutem med�n VDIS kaloni mir haj me lule
Hape zemr� t� hi mbrenda Mbille shpejt se u cmenda Dora shkruan zemra ndikon ktheje smsn nqofse m� don.rufadijen n� dhom�n time endeza nj� qiri mashpejt.resa..
Tung jetoni nga re�ica e p�rshndet tezakin p�r martes�n dhe grupin rinor k�ngn e sef�s llokumin
DANI NGA CAJLANA PERSHENDET FIKRIN PER ARDHJEN NGA ITALIJA DHE MIRNESEN MIRLINDEN DHE MERITEN
LOKI NGA ROGLJA PERSHNDET SIZEZEN QE E KA NE BES NESE KA MUNDSI AFERDITA DEMAKUN DU METPA
TUNG XHEMILJA DHE NIZAFETI NGA BRODECI JU P�RSHNDESIN JUVE DHE FAMILJEN NGA BRODECI TUNG ME KENGEN MOJ HAPSANE JU LUTEMI LESHONJA.
tung.e.prsh.bedrin.nga.treboshi.dhe.zymbrin.nga.sallareva.ja.uroj.fejesen.me.te.dashuren.e.vet.qe.oshte.si.princesh.mos.tet.vije.inati.taj.qe.folish.tun
g.me.kengen.negjat.osmanit.ti.ne.zemren.time.
Ha ha ha kmuerr zymbrija .kullerken e sallareves.me kongen e ibrahim kasamit omoj kulleric .djemt e sallareves i ke tranu ha hi ha eb ebe folen.
Mirmrama visari jeni kull ju p�rsh�ndet amra e prsh shpendin dhe dhe din�n dhe n�se ka mundsi k�ng�n e med�s VDIS ju kisha lut sipas mundsis ta lishoni nat�n
J-me pyetni ke e dua U-ua sa pyetje e leht� per mua,V-ec shkronjat e para ti lexoni E-dhe vet do ta kuptoni cao Elvira Shpenda Milka dhe Meti flm per kengen
nati perse nuk mi peloconi deshirat qe 4 sms ci i dergo smal puren nuk e di baje nati nga une ajenuri p.sh dixhen.
Tung ibra me muziken meda vdis mafrejk
Tung Hana nga Grup�ini e p.sh gjith shoq�rin time dhe juve julutem Arta Bajrami i njejti ke mbet cao jeni m� t� mir�t kalofshi mir
o zymbri vallae qen gjal je ku e gjete be non at nuse tmir ama gjon edhe mu njo se shum kullerk ishte ajo veq zoni saj kushtonte.
SI PO NDIHESH SOT KUR AF�R SM� KE SI PO TKALON NATA KUR MUA SM� SHEH SI T� RIN T� QETA SOT BUZ�T E TUA SI T� DURON ZEMRA PA M� THAN T� DUA TUNK K�NGA EGURBETIT
Haha ja un dot ndimoj smund ta them titullohet.nati po tmundet mentorin von esht
Pershndetje nati p�r ti dhe dj bibin jeni kull dhe nga zemra ninen e merz dhe arten ne vecanti beten dhe gresen nga tet. Tung rihana
Tung visari ju pershendet mamuti nga vica ipershendes te gjith misafiret me nje keng nga sef dura je sibombon tung jeni me te miret naten nga vica
Tung nga sellca xhemilja ibadetja ja urojn gafurit fesn me rahimen nga vejca kngn si pas d�shirs
pusto gjermanija tung Bitte ruf' mich zur�ck.
O zotni julutem muziken kabil cela zuzana tung ibra shipkovica
Tung foni e pani meli ludja dinja e prshendetim xhaxhin hatipin me famijen ene xhaxhin hakiki me familjen dhe xhaxhun mustafn me familjen me nje keng
O zymbri merre ni dahire e del e kinda te dritarja qfar vajze ki marr e heshme kullerk e fort mis BOSNJE HERCEGOVINJA.TUNG HAZBI THERRA SHEFKETE.
O NATI tlutem lishoe genten xhi e kendon vetem per taj tlutem nati tung ardita egzona ajshja sizana tlutem .
o locek ja mos u beregos se te shoqeroj kuptohet neper mes valeve nati kengen remzie osmani pa hile te dua nati ma lishon kengen te lutem zemer
Tung o zymbri a nuk terdh keq si u fejove para motres ha ha qka zboret mbot.tung hazbi therra kish dal gjyshi ne sokak.
Tung nga tetova e pershendes zymbrin nga sallareva i uroj fejes te lumtur me at kullerken.tung me nje k�ng te hazbi therres ne nje darsem ty te pash ha ha ha.
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes shum juve n studio dhe krejt dexhuesit sitket munsij sef duren kang m fal ju lutem tug klm
Dejca e p�rshndet dajn kthim samtshpet n� vendjlindje me nj� kjng t� nexhat osmani si dhe mbes�s fejes sa matshpejt si dhe dajs jauron fejesn tung
Tung iva e prshendetje asnirin xhaxun hatipin qe gjenden ne gjermanij me nje keng te mamutit dhe medes tung prshendetje tegjidhve qe jam te mdegjuar
zana
én por ajo né mengjes agon por ta fala dashurin qe mes nesh mbizotr
on Tung Ibra Mafa përshëndetin Xokin ju lutem muzikën kabil çela zu
Dua té ta fal djellin por ajo ne mbrémje perendon dua te ta fal hén
Psh juve dhe gjith shoqerin po mundet bertani largesia,a nese se keni ateher kengen prej meje je e lir kendon bertani dhe ket bye
Tung visari si ja kaloni a mundet lorin ende te dua me ket kenge pershende gjith shipkovicen si dhe dixhej bibin naten
Ne o ti Nati dot behena sponzor por vetem nese i plotsoni deshirat tona si p.sh Ermalin,cao nga Shpenda Elvira Milka dhe ne vecanti Meti
Tung resa nga treboshi e pr.sh nukin me fatin nga tetova sidhe nask�n shpenzijen xhijan misafir sidhe lockin tem artanin.berkanin luft me krejt dot� shpall.resa
uaaaa zemra jeme do shihena te henen.Bibi.berkanin dashuri kronike.klm tung tetovarja
Dike qe une e dua tani ktu nuk gjendet,dikush qe mua me mungon ne endra me fshihet,dike qe une shum e dua ket sms eshte duke e lexua endhe une te duuuuu
A edin zemër sa të dua kur të bish të flesh le një vend për mua .tu
ng xoki Mafa përshëndetin vajzat e Brodecit.me k meda vdis
Tung bimi nga grupcini i pershendes djemt e dajes Mensurin Senatin dhe Mirsadin gjithashtu dhe djalin e xhaxhait Albertin me kengen e medes vdis
Po bre Nati me te vertet jemi nga Gradeci se skemi pse tet rejm,dhe nese Gradeci eshte i zhvilluar ekonomikisht ather na plotso deshiren tung nga M..Sh..E..Meti
Tung nati p sh nga zemra jote ne fakte zemra ime ma lisho beleron te dua shume nati te dua ma lisho kengen baj ajnuri nati dhe edonen do te vuash sipas munesis
.tung ibrahimi nga shipkovica përshëndet x përsonen dhe dëshira nuz
ukore kabil çela zuzana
tung xheza i p�rsh�ndet sizan�n ardit�n dhe ajshen me k�ng�n e ermalit ku i kam shok�t
Tëdua të dua as ti se mendon për ty cigaret mallboro i kthej ronson
Obibi.aje mir nuk pata rym ntel n�se mundet.berkanin dashuri kronike.obibi adodalis.t han�n n�se po xrc 1her klm nati nga un tetovarja.edi.bibi kush jam
bibi k�ng�n mos haro papa kaloni pam�rzia ose sexi.tung.nga shoqria etetovares.
Flm per prsh-e madhe per Gradecin se si Gradeci nuk ka,Nati je i mrekullueshem kalofsh majr nga Sh...E...M... caoo naten
Prsh,juve n Studio nga sy Kaltroshja dhe sy Zeza nga Idrizova i prsh gjith Gurbetqart ku do q� jan me nj� kng,nga Neti Ky Qytet plis.klm
Pershendetje per behadinin irfeten dhe bajramin ne itali nga minja mena albi dhe miti zhelin
Tung ju pershendete Ademi nga kupanica e peshdete zize.d sh flora gashi
Leti nga llerca pershendet lauren qe gjendet nitali si dhe familjen deshira muzikore mamut ferati cauce lales.
Tung MILKA psh anën,netën,dinën,dhe 2-11 të gjimnazit amund arta injej
Egzoni nga kabizhdolli p�rsh�ndet asmirin erduanin zamir�n n�se mund�t med�n vdis.
Elvira shpendija milka ju prsh juve te radio visari,dhe u lutena qe ta lshoni kengen e ermalit ku i kam shoket,normal sipas mundsis� cao Gradeci
O NATI KU ASH ENVERI NA KA MUNGU SHUM KOHES FUNDIT SE ASH UDHEQES FANTASTIK GJITHASHTU E DHE TI NATI.GENTA GETI KALLE BIBI
E pershendesim tosin dhe reksin kenen hasan agen anglisht
Tung nati p.sh nga bukuroshja nese ka munesi nje kenge te beleres te dua shum te dua.
Prsh,Visari nga sy Kaltroshja dhe sy Zeza nga Idrizova i prshdesim gurbetqart veqanarisht Zvicrant me ni kng,nga Pandora Gurbetqart klm t� gjithve bay.
Pershendjete per kit katren10gjimnaz.ku ini onjerez a ini gjall.tung cadi.nese ka mundsi tingulli3nt BABES.
Mirmr�ma ju prsh x personja e prsh Nimetin nga Sellca n�se mundet genta geti julutem tung.
kl kis kis kis kl keksi
Tung nga Linda nga tetoua amundet gentn nëse e keni ti jehalo tungë
Tug iks personi oj arta nuk je vec tij n gostivar ka plot arta adaleshojsh nexhatin
Tung peli nga cifliki ipershendet zeqijen majen vimin detken cilin xalin.perdisponim dhe mos qeshin shum se nuk judel mir.deshira DULI julutem shum.tung.CIFLIKI
Tung ali nga kruacija qe punoj ne kroaci bashk me shokun tim ismejlin nese ka mundsi t�ma lishosh mentorin azilant tung tigrat e malsis.Kalofsh mirr.
Tung.xatja.nga.vica.e.p�rsh�ndes.deten.mijen.vocen.menj�.k�ng.nga.arta.bajrami.i.nj�jti.ke.mbet.
TUNG NGA LINDA E VETMUAR I PRSHNDES TË GJITHTËVETMARIT TETOUMEDNMOL
LN VETMUA
Pershndetje per gjith ndegjusit dhe ne vecanti rihanen arten linden dhe be�n munsisht tingullin 3 vesa ju lutem respekte nga nina.
Tug ik personi e prshndes arten nga gostivari sitket munsi nexhat osmanin mt rejen tug klm
O nati si be taj ashtau ma mbarove firmen si be mkori oni oni po kuren e kures nuk i pershendeti zeshkanet tlutna ryven iluz�oni tung kalo majr.
Psh t� gjithve amund�t kg e sinanit parfumi amra
Tung ali beqari nga veshalla epershendes lo�ken time nga prishtina almir�n dhe lexoje m� pastert dhe shokun tim gashin dhe zendelin nga shkupi.Tung.Veshalla
Hey.pershndetje per 2 zogzat e mija ninen e mrz arten rapere dhe nga zemra 3-15 te mjeksis benen xonen leshoe tingullin 3 100 %trent cao Rihana
Tung ardita i p�rsh�ndes bjondet t� cilat jan� shum� kull me k�ng�n e lorit bjonde tung ardita pall�ishtiju uron disponim t� k�ndsh�m
Pershendetje visari ju preshendet vllazrimi nga veshalla e prsh.loqken time nga shkupi qe e dua shum gjithashtu edhe faslin me sebin nga shkupi
TUNG FILI NGA FSH... ROGLE PERSHENDES TE GJITH ATA QE ME NJOHIN DHE I NJOHIN MESE KA MUNDESI 2 TON LOCKO.
Tung fitimi e pershndes x personen nese mundet mentori kush ta beri sirin melot leshoje cao bozofca.
Si be nati um e dosadet oni oni flm ta di per nder ok flm kalo teko tiqe sizana.
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes juve n studio sidhe krejt dexhuesit sitket munsi mamut feratin loti n faqe mra tug klm nga saraij

Tung zirka resuli neska ramoni psh besjanen besjanin per disponim te kendshem me kg e shpatit dhe rovenes cau zirka neska naten kalofshi mir
Tung ardita ajshja egzona sizana caovajces dhe agimices disp�nim te kendshem tu punau tentene tung kaloni hoshaf.
Tung armeni nga veshalla i them iks persones nga zvicra le tem thire tash tung
Tung visari nense mundet kengen kur ta kujtojsh tetoven nuk e dij kush e kendon
Pershendetje alia nga veshalla.Epershendes.Almiren nga kosova qe edua shum me gjeth zemer dhe shokun tim armenin .Tung nga veshalla.
Ej o djali i mir a ben erit tja uroni specjal ju radio visari me kengen ti me je si nje pik loti.Ose me kengen e danit edhe njemij vjet.
Tung ameti e prsh dy voglushat e shajshet blendin dhe vullnetin per gjum t� �mbel tung kaloni mir leshoe aferdita dem du met pa tung ameti pallatic
O dajxho haj be arten se mzu xhumi te pershendesim ty nati dhe gjith degjuesit tlutem lishoje tung ajshja
Tung egzona dhe sizana e pershendesin lavdrimin me muhaberen me kengen pusto italija
Special pershendetje per erin qe sot ka ditelindjen.Nga ana
Tung di shoqet nga veshalla p�r sh�ndesin fatmirin ramadanin nga ciri d�shir muzikore med�n vdis onati trego ad�mapl�tsosh d�shir�n tung nga veshalla

Tung familja ismaili epshe familja ismaili qe gjendet ne gjermani me nj keng te mamutit .
Tung vebija dhe milija bukurijes i urojn mos merzitje per lulin me nje kenge gurbeti
Tung zaimi e pershendes adnanin nga merova dhe mimin nese mundet meda vdis
Tung ju psh t� gjithve amra
tung egzona sizana ardita dhe ajshja bukurijes i urojn rug te mbar per ne zvicer mundesisht remzien kenge malli te lutem.
tung egzona ene ajshja epershendesin arditen xhi osht tu punao tente me kengen eartes asnje milimeter tlutem.
Mirembrema pranoni persh nga Xhepcisht CITY e persh EMINEN,LUMEN,XIJEN e din kush jam un nese mund ta lishoni kengen e MEDES VDIS me mirkuptim naten
nati nu ma cove msn nga meti cellopek edhe lexoj comentet me faqen eshtuna magjike kengen e sinanit shkrepsa e duhani
Tung idajetja dhe samija nga kopanica eshkupit prsh evzalin nga zvicra lorianin mustafen nga austrija dhe gjith gurbetcaret dsh nexhati po na ndan gurbeti flm
Tung e vetmuara nga xherma ju p�rsh�ndes juve t� dashurin q� gjendet jasht vendlindjes dhe gjith shoqrin nga xherma d�shira nga Bertani mdoxhi malli tung.
Tung grupa smoki vebijes ene melijes ju deshiroj disponim mbi nivel mundesisht arten asnje milimeter tung elza.
O NATI PSE NEVE TE GV NAJ BON ME HILE PSE SE LEXOVE PER FLORENTIN ENE AMIRIN A KAN FEMNA LEXOE ENE NIHERE.PRSH PER TEJ DHE DJ KLM NATEN SI TI NJOHISH NA TREGO..
Tung2bukuroshet eGVe prsh Florentin nga SLLATINA dhe AMIRIN nga CIFLIKU kush i njef lem diftoe a kan femna.Klm NATI nga SARA dhe BLENDA.Shpatin dhe Rovenen.Ciao
Ajshja dhe elza i pershendesin vajzat e tezes leonen liberten dhe nuelen qe gjenden ne amerik dhe ju deshirojn kthim sa me te shpejt mundesisht shpatin
Mirarama radio visar pranoni pershendetje pi Letit Besit Lindes Lirimit Nafis Vetonit Arditit kalofshi mejr.
Tung visari dejca i pershndet hamiden halimen ejbzn ruken sara lulen hatn vjollcn dijen ibn sidhe ep�rshendesin xhemkn mamut f jam ishkret memir kuptim tung
o naci leco mir sms se e cova tash tung naki lecoje mir
Ej adelishojni dulin prej kur jemi nda se pres tung prsh bujarin nga leshnica
Tung naki ep�rshdes amin�n nga palltica qe edua shum dhe fatimen fatmiren lazimen temen nga tetova k�g�n e med�s matren baj ta lishoni
Tung.samija idajetja zenushja nga kopanice shkupit prsh valmiren eshajshet nga bojana dsh duli veshur me minica me farmeka ju lutem nati per kengen jeoi ku flm
Tung e prshndes bujarin nga leshnica nese mund duli gabimisht u ndam julutem shum bey
Tung r.v ju prsh juve q�ndres�n rines�n nga italia p�r pushime t� k�ndshme n�se mundet o dj bibit lishoje smajl pur�n"b�nma hallall oj n�n"tung V klm ma shpejt.
Tung xhanja prshndet xiken samien sherifen suadn senadn me kngn e flora gashit un kosov e ty ngurbet natn e mir
Tung e prshndes bujarin nga leshnica nese mund duli gabimisht u ndam julutem shum bey
Tung nati nga une AJENUR P SH PER TI DHE PER DIJEXHEN KENga edona do te vuash
Tung sizana i pershendes tre misafiret mija arditen ajshen dhe egzonen me kengen e stines mos me thuaj jo.
Tung tetovaret.bllok.70.fatlinda.dhe shpresa.o.dj k�ng�n.e.ermalit ku ikam shok�t dj lishoje se dotvim te tv koha tlutem shum jena t.vetmume.klm nga.kukllat.Pap

SMS nga emisioni i nates 09-10.01.2008

O zymbri o kryje laken pse se morre at qi e dishnje pa e ndergjove baben.lae tbukren e morre mushken adem ramadanin martesa nuk o hater.
Tung nga sallareva e pershendes zymbrin dhe i uroj vejes te lumtur me at kullerken ha ha ha.deshira muzikore hazbi therra shefkete.
Tung gjith familja reshiti milaimit iurojm ruk te mbar per ne ital
dij motrat sara dhe lumja nga tetova jaurojn nipit flamurin 2 mujorin elindjes dhe gjith besimtarve vaurojm vitin erij
Ndërmarja transportuese BONITAS TRANS ua uron vitin e ri të gjithve
muslimanve

Pilara BONITAS qe gjendet tek tregu i gjelbërt ua uron vitin e ri
tung xoni nga orasha ua uroj festn e vitit te rite te gjith muslimanve dhe familjes sejdiu
Bilalli ja uron gjithve muslimave vitine ri hixhri dhe zoti i bekoft te rit e te rejat i largoft prej ruges te kegje dhe i lutmi zotit na uthernoje ne
rug te drejt te zotit
ng nga adem ramadani!
tung nga ajshja e pershendes treboshin ene mos merziten shaum per dashnoret!dhe ma shumti e pershendes pasionin ne kompleks dhe ata kamarnjerat me ni ke
Eselamu alejkum Fuati nga Bojana ua uron te gjithe besimtareve festen e vitit te ri me nje ilahije nga Sami Jusuf.
Selamu alejkum Bismilahi ramani rahim p�rsh�ndes gjith besimtaret islam paqa dhe m�shira qofshin mbi ta p�rsh�ndetje nga Novosella
Selamu alekum va uroj te gjith besimtarve vitin e ri 1429 dhe vellau melalmit iuroj rug te mbar per ne itali nje ilahije nga ademi zgjatm doren more vlla
dhe e p.r.sh fsh veshall
Selamv alekum Tung dashi nga orasha ua uroj familjes sejdiu naetn e vitit te ri dhe gjith muslimanve ku to q gjinden .
Ndërmarja transportuese BONITAS TRANS ua uron viti e ri të gjith mu
slimanve
urime vitin e ri per te gjith muslimanet pershendetje nga xhepcishti
Mirmbrama nati i pershendes te gjith ndegjuesit dhe gjith muslimaneve ua uroj vitin e ri 1429 gjithashtu nerkes ja uroj ditelindjen fat dhe lumturi ne jet naten
Pilara BONITAS ua uron vitin e ri të gjithve muslimanve
Tung safija nga drenovc dhe dina nga vica besimtarve islan va urojm vitin e ri si dhe zudijes mimen jet�n suzin fol�n mijen ragmijen tung desh�ir muzik
sukse Zoti na bekoft, urimet i pranoni nga mETI top star.selamu alejkum
ore nga adem ramadani
Urime festa e viti te ri islamik per gjith besimtaret e meshiruesit meshir bersit Allahut xhehleshanuhu.ju urojm me shum te mira fat me shum dashuri dhe
N.T.P. FLORINAS JU URON VITIN E RI MUSLIMAN KREJT MUSLIMANVE ME SHENDET E BEREQET SELAMUN ALEJKUM
Hej nati si po kalon,uroj shendet ete mira ne jet per gjith muslmanet kudo ku ndodhen,prsh per milin pushum tkendshem,nje kenge nga Sami jusuf,respekt Arta.
Tung bujari nga korita ju uron te gjithve besimtarve musliman festen e vitit te ri nje ilahie nga adem ramadani
Selamu alejkum persh per gjith muslimanet urime viti iri mundsisht nje ilahi nga mensur kadriu kapu kapu nket litar ciao MIO
selamu alejkum pershendes te gjith muslimanet kudo qe gjenden me nje keng te sami jusuf pershendetje nga xhepcishti
Bilalli ja uron gjithve muslimave vitine ri hixhri dhe zoti i barsoft te rit e te rejat
Slm.me fat viti i ri hixhri luti ne ket nat pa u ndal haxheronja diten e neserme ne te silen allau e shputoj musen a.l.s. Nga faraoni.lali
Eselamu alejkum nga buja gjith besimtarve ua uroj festen e vitit te ri sipas kalendarit islamik hixhrit
Tung "URIME VITIN E RI 1429" hixhri."URIME T'GJITHVE MUSLIMANEVE KU GJINDEN"naten e mir;-)me nje ilahije"ja tajba"arabisht.
Babi n�na ajshja me alin miremja alia amiri dhe nipi i dashur muharemi nga zvicra xhanes dhe gjith familjes n� grupcin va uron natn e vitit ri1429
Eselamalejum.urim viti i ri te gjithve muslimanve.aka munsi ni ilaije te a.ramadanit ok tung
Urime festa e viti rij hixhrij tefiki ja uron vask me te fejurin emin zoti na pranof lutjet ilaien motr muslimane ademi selamu alekum
Tung sara nga tetova ipershendet mirsatin nga deberca lumen dhe flamurin evogel qe edua shum tegjith besimtarve vauroj festen me temadhe vitin erij menij ilahi
Mirmrama persh per ju ne studijo,ja uroj gjith muslimanve vitin e ri dhe ju deshiroj gjith te mirat ne je,nese mund Adem Ramadanin duro nan loke duro Nora ks
selamu alejkum gjith besimtarve va uroj vitin e ri dhe vllaut melaimit rug te mbar per ne itali nese mundet ilahijen e adem ramadanit ende drita mir pa dal
VET DALJA E HENES TREGON MADHSIN E K�SAJ NATE ME FAT FEST�N E VITIT TE RI 1429 DHE QOFSHI NEN HIJEN E ALL-LLAHUT JU DHE GKITH MUSLIMANET TUNG MIJA.
Tung bukurija egzona dhe sizana i pershendesin xonen dhe lulen nga deberca ua urojm muslimomve festen e vitit te ri
Tung xhanja nga grupcini tezakes kadimes nga kopanica ja uron natn m� t� madhe t� vitit 1429 dhe i uron shum fat n� jet me ilahijen e mesur kadriut
Te uroj xhdo xhe ne jet , ne trup shendet , ne pun vullnet ne nerva qetsi ne idee drejtsi si dhe ne familje harmoni dhe dashuri po xhith ashtu e gezof
shi dhe me shum fat vitin e RI 2008!!.
Tung x personja e pershendet xhelalin qe e dua shum shum shum me ni keng nga adem ramadani.
29 Tung kalofshi mejr nga haf�z agimi
N� k�t dit t� shejt cdo musliman feston nj� engjull parajse kuranin shfleton nj� urat e Zotit n� cdo port troket gezuar vitin e ri cdo t� mir n� jet. 14
TUNG LINDA EP�RSH�NDET TEN�N SANIEN QAMIL�N ORHANIN.
Me lejoni nje her tju uroj me nder,qe kete dite te madhe ta festojm edhe 1000 here.Ju pershendet BASRIU nga POROJ gjith besimtarve musliman urime vitin e ri...
Tung nga hoxhovajca ajshja i pershendes tezaket nga treboshi dhe mos merziten shaum se nuk asht majr!me ni keng nga adem ramadani ilahije nga hoxhovajca
N� k�t dit t� shejt cdo musliman feston nj� engjull parajse kuranin shfleton nj� dhurat e Zotit n� cdo port troket gezuar vitin e ri cdo t� mir n� jet.
Tung sevimi nga zvicra i pershendet gjith tezaket e vet dritonin agimin gazmendin mefailin dhe ju uron vitin e ri te muslimaneve 1429 me nje ilahije te s
ami jusufit.
1429.Tung nga agi me nj� ilahije t� sami jusufit
Dushi ju uron gjith muslimanve kudo qe jane fest�n e vitit t� ri 1429 nese mundet ilahijen e adem ramadamit gurbeti ju pres naten e majr.
pallatica:Urimet emija te perzemrta per gjith muslimanet ku do qe jan me shum fat dhe gezime gjithashtu edhe babit ne berlin tung rihana pallatc.respekti ndaj p
Selamualeke Mirani nga bojana va uroj festen evitit te ri gjith muslimanve kudo qe jan me nje ilahije Adem Ramadani respekt
All-llahu le tua ngroh zemren me ngrohtesine e besimit dhe sakrificen tuaj te ju shperblej.Per shume mot gezojeket nat te vitit te rij mefamiljen,miq e shok.
Tung safeti i top star shusit ua uron festet e vitit te ri te fes muslimane
gjindet në qytetin e bekuar MEDINE urime vitin e ri hixhër
Selamu alejkum Naseri nga Saraj e përshëndes vllaun tim NUSRETIN që
Tug zeshkani i vetmuar va uroj festn e vitit tri sitket munsi ni kang nga nevait sadiki kuku cicja jetim ja tug taleshoni tash ju pres tug klm
Tung nga brodeci ja uroj festen e vitit te ri te gjith muslimanve ku gjinden.Me nje ilahije nga adem ramadani.
Tung xhanja nga grupcini prshndet familjen n� zvicr babin n�n�n ajshen me alin miremen alin amirin sidhe nipin muharemin e vogl dhe uauron vitin e ri me njilahi
Tung nga ajshja e pershendes agimin gazmendin mefailin dhe dritonin bosat e treboshit me ni keng nga duli nuse po shkon.
Tung Hani p�rsh�ndet Tenen Qamk�n Linden dhe kolegen e punes Nien dhe ua uroj festen e vitit t� ri
Sel�m Alejkum gjith muslim�ve uauroj fest�n e vitit ri 1429 nga Af�s Mefail Sel�m Alejkum.
N� k�t dit t� shejt cdo musliman feston nj� engjull parajse kuranin shfleton nj� urat e Zotit n� cdo port troket gezuar vitin e ri cdo t� mir n� jet. Tu
ng nga dritoni trebosh me nje ilahije
Tung ajshja nga zvizra i pershendes ato tezaket e treboshit kit me rend me ni keng vdis nga meda pershendetje.kaloni mir
EN NGA ADEM RAMADANI JETIMI
SEMIRI DHE E MIRI I PÈRSHNDET TÈ GHITHÉ BÉSIMTARET ISLAM ILAHI
Tung. Zijadini nga fsh. Strimnic te gjith vajzave te vetmuarve vauroj festen e vitit te ri islam dhe nje ilahije nga adem ramadani.
Tung kadirja nga kopa�indolli e.p.r.sh fatimen qe ghendet ne itali per festen evitit ri cau.
Tung visari ju persh. Dobroshtjana nese mundet ni ilahi nga Ademi per martesen tung urime festen.
Ja uroj vitin e ri 1429 isa frutit nga pilara bonitas
Sel�m Alejkum GJith musil�ve uauroj fest�n e Vitit ri 1429 nga Af�s Mefaili.
Tung fatimja nga kopa�indolli e.p.r.sh. Kadiren per festen evitit ri cau.
Tung nga treboshi te gjith muslimanve kudo qe jan ua uron festen e vitit te ri me nje ilahije nga adem ramadani duaja e nenes tung ju pershendesim.
Me lakra e turshi va uroj vitin e ri.me ni ilahie nga sami jusuf
muslimanve
Ndërmarja transportuese BONITAS TRANS ua uron vitin e ri të gjithve
Eselamu alejkum i p�rsh�ndes t� gjith musliman�t ku do q� jan dhe ua uroj VITIN E RI HIXHRI n�s mundet ilahije e GAZMEND RAM�S (MBULESA)nese ekeni
Ndërmarja transportuese BONITAS TRANS ua uron vitin e ri të gjithve
muslimanve
Tuli nga leshnica va uron muslimanve festen evitit teri menjekeng nga adem.ramadani.ilahije
E pershendes familjen time te mrekullushme dhe ju uroje festen nese eshte e mundur 1 ilahije ciao ciao Vaki.;
Selamu alejkum ua uroj te gjithe muslimanve vitin e ri hixhri 1429 si dhe jua uroj te gjithe te mirat ne jete si dhe pershendes motren e cila gjendet ne
medrese xhaxhain mixhaitin i cili gjendet me familje ne zvicer me ilahin e ademit lutjen tung nga rejhanja nga glloboqica lagjja e vjeter
È RI NJÉ ILAHIE NGA ADEMI VJENÈ PRANERA
SEMIR I PÈRÈSHÉNDET GJITHÉ BESIMTARET ISLAM TÈ NATESÉ TÈ VITIÈ T
Pilara BONITAS ua uron vitin e ri gjith Muslimanve
Selamu alejkum.vua uroj vitin eri islam(hixher)tegjith muslimanve ane e mban botes ku gjenden vua uroj festen ng medresanti
VITI I RI HIXHRIJ 1429.
Ju dergoj nje pellumb te bardh si simbol i paqes ne bot,ne njerin krah ju sjell dashuri,ne krahun tjeter lumturi,ndersa ne sqep ju sjell nje leter,URIME
Selam alekum nga alij nga paligradi vuroj muslimanve vitin eri meni ilahi nga motrat mustafa
po pret more vll
Selamu alekum urime festen e viti trij fatoni nga italija e pershndet vasken me emin gjith muslimanve cdo te mir ne jet ju lutem ilaijen nga ademi vdekja
Tung ju prsh Dobroshtjana urime festen.
N� k�t dit t� shejt xhdo musliman feston,nj� engjull parajse KURANIN lexon nj� urat e ZOTIT n� xhdo port troket g�zuar vitin eri xhdo t� mir n� jet. . .ana
Tung xheza i pershendet isa mobilje isa frut dhe ua uron vitin e ri
Ej ma lisho kngngn e ademit shiqir nana xhis sumra ma lisho ju lutem se jam t uthtue pr n danimark ju pres tung kalofshi shum mir
SELM.URIME FESTA EVITIT RI 1429.ZOTI NAFALT MEKATET.ZOTI NA SHPERBLE ME XHENETIN FERDAUS.NGA MIRJETA PER GJITH BESIMTART ISLAM NESE MUNT NJE HILAIJE MENSUR KURT
aijen.eademit.duaja.enë.nës
Tunk.erkani.nga.çajlana.jauran.familjês.ramadani.naten.evitit.rhij.
tmuslimavhe.1429.si.têgjitavhe.besimtarvhe.islam.kudo.qëjanë.dhe.il
Selam alejkum ju uroje te gjithve besimtarve musliman festen e Vitin e Ri me nje ilahije te SAMI YSUFI gjithe te mirat ne jete..Te psh nati klm ciao nga vaki.
Tung arta t� gjithve muslimanve ku do kujan va uron viti e ri me k�ng� e atem ramadanin nj� ilaije m� t� re t� 2008.Dhe dy
Tung xhemili nga dëberca va uron vitin e ri te gjith muslimanve dhe
Zoti leshon bekimin te ata qe besojn i dhuron kto vite qe ti festojm ruaj keto festa si ata dy sy e dije se kjo fest eshte edhe per ty. Allahu ju shperbl
sho�eve t� mij si jan me bules.Va uron vitin e ri.1429.
besimtarve islam me ilahije nga shtetët arabe eselamu alejkum
eft me gjith deshirat rinore.gezuar
Persh urime viti i ri per ju dhe gjith muslimant an e mban botes,nese e kemi te lejuar kend tjera vec ilahieve.si tmundet mentori me kengen leonora tung
Tung xheza i pershendet te gjithe besimtaret dhe ua uron vitin e ri me nje keng te adem ramadani
TUNJ ARDIJANI NGA MEROUA GJITH BESIMTARVE VAURON VITIN ERI ME ILAHIJE NAA ADEM RAMADANI
SELAMUALEJKUM nga HANA ua uroj fest�n e vitit t� ri ISLAM t�gjith BESIMTAR�VE ISLAM me nj� ilahije nga ADEM RAMADANI m� t� ren.
Selam alekum nga alij nga paligradi vuroj muslimanve vitin eri
lshoje tash jam t uthtue kalofshi eshm spicial pr t xhermes tung.
Selamu alejkum dhe va uroj gjith muslimanve vitin erij ehe ishalla don zotij ij mbron gjith muslimanet ku do qe jan selam nga safeti
Tung xherma i prshndesim gurbet caret e italis q mos i lan nanat vet dhe va uroj naten e vit t ri me kngn ademin mu thuj nana shiqr sum ra ej sit mundi
urime viti iri tegjithve muslimanve dhe dajve tezve dhe familjes time menj ilahi nga ademi vari tung
Eselamu alejkum keni pershendetje nga Arifja nga fshati Gllumov te gjidh umetit musliman ju urojm vitin eri dhe inshalla jete te mbare nese mundet ilahi
jen e Adem.R hala drita mir pa dal tung.
Tung arjeta.Ju.Prsh.Per.Zemrsisht.Ti.Nati.Dhe.Krejt.Familjes.Sime.Ja.Uroj.Vitin.E.Ri.Nse.Mundet.Nje.Ilaije.Nga.Adem.Ramadani.Ju.Lutem.Nga.Arjeta.Tung.Klm.
Tung edona nga pallatica te gjith muslimaneve ua uron vitin eri hixhri me nje ilahije.
Tung xhihati nga novosella va uron festen e vitit te ri gjithve muslimaneve me ilahijen e ademit lexo o vella kur'an.
Selam mualejkum Urime gjith muslimanve vitin eri dhe ishalla zoti naj fal te gjith gabimet me ne jet ilahin o alla ti o martin.Jasini nga goranca.
Xhemili va uron festen e vitit të ri te muslimanet me nji hilaije
Selamu alejkum. Xhihadi ua uron vitin e ri hixhri te gjith muslimaneve e ne vecanti medresantve, dhe u deshiron suksese ne jet. Me ilahin e Ferki Shales
Urime vitin e ri gjith muslimanve me nje ilahije tung nga Gzimi �iflik
Tung argjeni i p�rsh�ndet t� gjith besimtar�t islam va uron fest�n e vitit t� ri me nj� ilahije t� adem ramadanit duaja e n�n�s
Tung rexha nga jazhinca ua uron naten e vitit te ri te muslimanve te xhithve ku do qe jan mbar boten ku ka musliman
Selamu alejkum ju a uroj te gjithe muslimanve vitin e ri HIXHRI gjithe muslimanve posaqerisht mixhes me familje qe gjendet ne zvicer venhar luma
Sot fillon dita kur pikon loti eshte nje dit qe permendet''ZOTI'' eshte nje fjal me shum kuptim qe uron gjith umeti i pejngamerit tim gjith muslimanve ua
uroj vitin e ri 1429 ishalla zoti na shpreblen me xhennet ne at bot tjeter se kjo bot eshte e shkurt nese mundet nje ilahi nga Mensur Kadriu.PENDIMI...
utjet tona e na largoft nga ruga e shejtanit. Ju lutem ilahin allahut rob sen ju bana.
Urime vitin e ri islamik hixhrin 1429 te gjith ju o vellezer e motra muslimane.Ky vit sjellt shendet te mira e namaz. Allahu.Xh.Sh na pranoft namazin e l
Tung dina timja enisa hadisa nga pallatica ja urojn babit ne gjermani festen e vitit te ri te muslimanve edhe dajxhve ne gurbet edhe te gjithve muslimanve .
Tug gafuri nga paligradi vauroj gjidhve muslimanve vitn e ri islam dhe e prshndes familjen time nse ka munsi ni ilahije nga ademi
Kjo �sht� nata e muslimanit,�sht� fest q� e p�rmend kuranin,dhe t� gjith�ve me fat ju qoft viti i ri i muslimanit.
tung urime viti iri i muslimanvf ja uroj te jgithve muslimanve dhe dajes halil ja uroj vitin e ri tung gjija menj ilahi sami jusuf
Tung Rilindi dhe Rilinda nga Ll�rca p�rsh�ndesin familjen dhe besimtar�t q� e besojn Zotin me nj� ilahije nga Adem Ramadani
Sa elumtur isha sot nemengjes trupi mish sherua ashtu zoti ka urdh�ruar vitin eri te muslimanve me festua dhe gjith muslimanve meva uruar tung lili cellopek
Tung desha tua uroj t� gjithve besimtarve kudo q� jan vitin e ri lishoni Adem Ramadanin vari.Dhe e persh, shoqen time Liden tung nga Vushja.
Selam mualekim po urime vitin e ri te muslimanve nga muhamed dhe zena nga shkupi me ni hilahi nga deshira e juaj
O ZOTI YNÈ TI JE SHOQÉRUES NÉ UDHÉTIMIN DHE MBROJTÉS I FAMILJES SON
É PÉR SHÈNDET TÉ GJITH MUSLIMANÉT KU DO QË TÉ JEN
Tung ju prsh.MEDINA urime vitin e ri.
Bilall egzona prshdes t� gjith� famijen e vet besimtarv muslima vauroj Vitin e Ri hamdurila me k�ng�n e Samij Jesufi Lutja
T� uroj 12 muaj lumturi,52 weekende qet�si,365 dit� dashuri,8760 or� paqe,525600 minuta suksese,31536000 sekonda miq�si.URIME VITIN E RI.
M� lejoni nj� her� t'ju uroj me nder q� k�t� dit� t� madhe ta festoni edhe 100 her�,uroj kur t� keqe mos p�rjetoni. ME FAT vitin e ri gjith muslimanet ta gezoni
Tung GALIPi e GENTIJANA nga Grup�ini p�rsh�ndes gjith musliman�t q� jan besimtar t� ALLAHUT XHELESHANUHU me ilahijen e SAMIJUSUF
Lexuam kuranin enundem shajtanin forcuam imanin urime vitin eri tung nga arbesa nga korita nje ilahi nga sami jusuf.
Devia: Msg: Zoti ashte i madh dhe ashte plot meshire xhdo muslimani te vertet i plotson ka nje deshir. gjith muslimanve va uroj vitin eri tung lili nga cellopek
Selamualejkum nga 3 motrat ua urojm te gjith besimtarve vitin e ri islamik.Ju lutem ilahin e adem ramadnit allahut rob si sju bana.
Tung r visari prshendetje nga tre shoket burimi ferati arsimi e prshendesin xhenan p�r fejes t� shpejt me nj� kang nga xhemil saliu athu ka pranver prmu tung
Shum urime nga zemra per s� pary familjes time babit tim ne irak dhe gjith muslimanve kudo qe jan urime vitin e ri 1429 me shum lumturi..respekte AMETI PALLATIC
ju a urojm vitin e ri te muslimanve dhe te gjithve muslimanv qe besnjn tek ALLAHU i meshirueshem tung nga cimi nga limi dhe gjija me nje ilahi
Urime viti i ri i muslimanve dhe i lus te gjith ata qe e ndjejn veti musliman ne shkojn rug te drejt me ilahien duaja e nanes nga Riki i cegranit
Selam ajlajkum mevludja dhe medina nga rakoveci ua uron nat�n evitit t� rij gjith musliman�ve adem ramadanit allahut rob su njubana.
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes juve n studio dhe vauRoj vitin e ri islam dhe i prshndes krejt dexhuesit sitket munsij ni ilahije nga ademi
Ne ket nat te urojn ve� miqt dhe me te afermit qe te duan ne shpirtin tend lumturia le ta mund hidhrimin e dashuria pikllimin! Urime festa e vitit te RI.
Ju urn vullneti nga deberca
TUNG AMIRI NGA TREBOSHI E PERSHENDET HALIMIN ME NJE ILAHIE NGA SAMI JUSUFI AAAAALLLLLAAAAAHHHH
Mirmrema nati urime viti i ri dhe shpresoj qe te gjith ata qe jan ne gabim te pendohen te besojn ne zot ademin qenro para zotit zhitu ne qiell
ejme sexhde allahut xh.sh. e ti lutemi qe te na bej xhehnetli.
Urime viti i ri islamik te gjith besimtarve musliman e ky vit ju sjellt shendet e te mira qe te mund ti kryejm detyrimet qe kemi ndaj allahut xh.sh. Ti b
M�shira e zotit le t'sh�ndris shpirtin tuaj.Le t'mbush me ndjenja te lumturis.Le t'ruaj ate qe posedoni.Le t'fal ate qe deshironi."ME FAT FESTEN"nga ana
Urime vitin e ri hixhri te gjithe muslimanve ane kend botes dhe pershendes familjen time nga glloboqica dhe mixhen tim poashtu edhe dajen tim ne berlin
me nje ilahi nga sami yusuf kaloni mir nga rejhane luma
Tung MIRANI nga Kopacindoll pershendet gjith familjen dhe gjith shqiptarve u a uron vitin e Ri dhe ju thot gjith muslimanve te besojn ne ALLA Me ilahij
e allahu me sali alla Samij Jusuf
elza daj�s jusuf ganes ibadetit ajserit kimetit bukuries egzon�s sizan�s si dhe haties ua uron vitin e ri islam
Sot eshte dita kur pikon loti eshte nje dit qe permendet Zoti eshte nje fjale me shum kuptim ku urohet gjith ymeti pejgamerit tim Mila prsh shoqen time Sabin.
Mirmbrama nati te lumt me te vertet,urime te gjithve muslimaneve dhe Zoti na falt te mira dhe shendet.Adem.R.Nata e varit nese nuk e gaboj titullin tlutem TIMJA
tung nifja tegjithve muslimanve ua uron festen e vitit te ri me nje ilahihje nga adem ramadani
voje dhe mos e asgjeso.
Morali i Muhammedit a.s., lumturia e Sulejmanit a.s., bukuria e Jusufit a.s., trimeria e Hamzait, drejtesia e Omarit, dituria e Aliut dhe duaja e 124 mij
e Pejgambereve qofte me ju! (Ky mesazh vjen nga Haxhi. Dergoja 10 personave kete mesazh dhe sonte do ballafaqohesh me nje mrekulli. Per hir te ZOTIT pro
Urime gjith muslimanve viti i ri dhe ALLAHU XH.SH.gjithmon qoft me ju.e kisha nj� pyetje,saher gj� d�gjoj ilahie apo dicka q� fol p�r kuranin m� vie t�
qaj dhe zemra m� reh shpesh?
po nje lutje deri tek stafi i radio visarit si me e degjuar edhe ne shkup duhet te kete cdo jave t pakten nje ore emisione fetare.
Falemenderit per kete rast qe e lexuat me pare zoti ju shperbleft inshalla kjo do te jete nje gjeja qe ndokush do bindet dhe do vazhdoj rugen e hajri mir
Selamu alejkum nga Llaskarca i p�rsh�ndes t� gjith musliman�t q� e besojn ALLAHUNdhe ua uroj Vitin e RI 1449 me nj� ILAHI nga NEXHMI MUHAMEDI NMEKE LINDI tung
Urime natn e vitit te rij me dij lutje te zoti gjithcka qe te bene te lumter dhe azegje qe te bene te vuaj amra e voge va ur� gjhth muslimanve viti erij
Ua uroj gjith muslimanve 'VITIN E RI'tung.besarta dhe nurjeta nga deberca.nese mundet nje ilahije nga ADEM RAMADANI.ciaoo.
je ilahIje nga sami jusufi
Cdo i pafat sot ngushllohet cdo e kaluar me mall kujtohet cdo i vdekur sot rringjallet cdo gabim sonte falet te gjith muslimanve ja uroj vitin e rri me n
Xhindi nga tetova vauron naten e vitit ri te gjithe besimtare musliman dhe ja uroj zemres time sabrijes vitin e ri dhe castme te kanshme
Tung izeti nga grupcini prshndet t� dashur�n e vet q� gjendet n� zvicr dhe ja uron natn e madhe t� vitit ri
Dashuria dhe mir�sia e Allahut le ta mbush� shpirtin t�nd me g�zim,zemr�n t�nde me mir�si, jet�n t�nde me fat e lumturi,p�r tu uruar festen e vitit t� tr islam
Sot vitin e ri me zemer ta uroj shendet e lumturi cdodit t� dashuroj,drita e Allahut rrugn ta ndricoft Xheneti stacion i fundit per ju qoft natn nga xhanja
Selamu alejkum dhe ij pershndes gjith muslimant kudo qe jan dhe va uroj vitin erij sselam nga teti
Cali dita dhe enesibesimtarve islam ua uron festen e vitit ri
Shpresa e qellimi lidhin brigjet e jetes,kurse festat i memorohen kujteses dhe m� b�jne ti kujtoj ata qe i dua duke ua uruar vitin e ri gjith muslimanve.
Tug florim nga kopanica e shkupit e p�rshdet gjolin e mixh�s resulin marj� e viz�z p�r nitali me nj� k�g� xhemil salih k�g� e gurbeti. Sh�lo sa mafrajk
Tung hani ju p�rsh�ndes juve xanin dhe gjith muslimanve VITIN E RI n�se mundet ni ilahi nga Adem ramadani tash te vori kur po mshtin.ok klm nga hani dhe xani
Izeti nga grupcini prshndet nipin senatin nga ll�rca dhe ja uron vitin e ri me kngn e sami jesufit
NE KETE NAT TE SHENJT CDO MUSLIMAN FESTON NJE ENGJULL PARAJSE KUR"ANIN SHFLETON NJE URAT E ZOTIT NE CDO PORT TROKET GEZUAR VITI I RI CDO TE MIR NE JET.TUN DATI
tezja rukije i p�rs�ndet vebijen nizafetin pashen dhe ua uron vitin e ri fetar
Tung p.r.sh.ngaJETA dhe Besa.nga deberca te gjith muslimanve va uroj vitin e RI.me nje ilahije te .Adem R.
Tung nga xpersonja p�rsh�ndes lo�kin tem nacin q� edua shum edin aj kush jam dhe gjidhve ua uroj vitin e ri n�se mundet meda mos vdis t� dua naci
Tung xheza i p�rsh�ndet gjith besimtar�t musliman me k�ng�n e sami jusufit
Selam ALEJKUM nekete nate te bukur gjithe festojn deshira ime bashkimi kombtar shqiptar.Tung fshati BOJANE ILIRIDA.
Ej nati pershendetje per ju ne studijo sidhe dijxhej bibin po jam te undegjue ne vetur me babin tim se jam te ardh pi tetove adem ramadani duaja e neses caoBEJB
tung locka nga cerova pershendet lockin e vet nga llerca ju lutem aferditen du me tpa naten me lule
tung nga cerova siti zeshkanet pershendesin bosat nga llerca dhe ju themi urime viti i ri naten me lule florim nga zeshkanja ju lutem aferditen du me tpa
TUNG.LUNI.NGA.CEROVA.P�RSHEDET..KIMETE.MIRUSHEN.ZARIFEN.SEBEHATEN.FIXHARETEN.ILAHIJEN .BELEN.LINDEN.NGA.
ton shqiptare dhe e uzdhoft ne rrug te drejt dhe na i falt gabimet ket nat te madhe. Tung nga Fetja?...
Pershendetje REPUBLIKA E ILIRHDES urime viti i ri islam me ilahijen mother sami jusuf
Mirmrama R.V. Pershendetj per ju f.l.m. qe mbani ket emision.URIME gjith Muslimanve festen e"VITIT TE RI 1429" sipas hixhrit. Zoti e marsoft gjith rinin
zeshkanja nga cerova pershendet lockin e vet limin nga llerca per fat dhe lumturi ne jet deshir nga aferdita demaku du me tpa
O Musliman nuk festohet viti i ri Islam me kenge por me Ilahi nese mundet Adem Ramadani vdekja. Urime festa tung Dati.
55%m� p�lqen 66%dal me ty 77%isha bashkuar me ty 88% isha martuar me ty 99% kisha boe fmi me ty 100% ec baju kush ta ras ty...!
um te them te me duash por nuk te detiroj un te them duam nese e meritoj jeta eshte e gjat ka shum sfera dasuroje njerium qe te dashuron nga zemra tung zima
Tuk resul ga kopanica e shkupit e p�rshdet caric� zhelina me nj� k�g� flora gashi k�g� e gurbeti
Ju prshndet x personi nga italia dhe prshndet t� dashur�n e vet xhanen dhe ja uroj vitin e ri me kngn e muharem ametit italia me kaca
eprshendes isni j�n tung baftija
r as met keq
Tung lija nga brodeci ep�rsh�ndet motr�n simpatike hasimen anushin lumen jeten safetin xik�n besarin dhe milin nga shipkovica n�se mundet med�n as met mi
MiMI NGA RADUSHA JA URON VITIN EH RI TE GJITH MUSLIMANVE EDHE E PERSHENDES LAKIN DHE FATMEN CIBEN EDHE DONEN ME KANGEN CAUCE LALES NGA MAMUT FERATI
Tung nga coni bilja xhili dhe zina p�rsh�ndesin feten me t� fejuarin dhe dinin dhe ju themi me fat viti i ri d�shir nga flora gashi un nkosov e ti ngurbet
Tung xhanja prshndet shoqet xiken shirkn sevimen samijen cumen suadn dhe va uron natn e madhe t� vitit ri t� jet ki vit me fat e me lumturi me nj� ilahije
Tung fatma nga radusha e prsh cibe danen minen deten lulin mimin si dhe elmazin nga shemshova ua uroj te gjithve muslimaneve vitin e ri dhe leshoni nje ilahi...
Artani dhe Florimi ju urojn vitin e ri musliman 1429 me nje ilahie nga adem ramadani , vjen pranvera.
epershendes baftijen tung isnija tung cellopeku
pershendetje nga f.bojan� urime viti ri islam zoti i bashkoft muslimanet dhe se shpejti pavarsia e KOSOVES me nje ilahie nga SAMI JUSUFI
Tung zilfi kapajzhdolli i pershendes shum 4'8 te shkolles tekstille...
Mimrama forumi rinor islam fshati shemshov gjith muslimanve va uron festen dhe lumturi ne jet nese mundet nexhat osmani zemres tane naten e mir fat ne jet
Nje pershendetje specijale shkon per shoqen time bejbin ene ne ta celje mobilin bejbi nese na degjon urime viti i ri adem ramadani ilahije cao radijo visari.
Tunk blerta p�rsh�ndet tet�n xhan�n me t� fejuarin me k�ng�n e af�rdita elshani mallkoj dit�n
Tung sherifja prshndet suadn senadn isrn sumejn senatin nga ll�rca me kngn e sef dur o llokum nat nga sherifja
Ciao visari pershendes burrin tim besimin nga nerashti qe e dua shum tung stremnica.me kengen duli tallava
Amundet afrdita demaku ju p�rsh�ndes juve tung cellopeki
Tung enisi dhe behari .venharit nga llaskarca iurojn 1 vjetorin e lindjes amundet flora gashi ose mu ose bjondin�n.
O nati pse nuk i lexon komentet ne faqen eshtunamagjije.net tung celopeki dhe dergoma msn ne pivat mesazhe meti tet
EN ME KÈNGEN O LLOKUN TUNG KALOFSHI MIR
JaSMINI NGA RADUSHA E PÈRSHDET LAKIN CIBEN FATMEN EDHE DONEN ME LUL
Ciao visari pershendes burrin tim besimin nga nerashti qe e dua shum tung stremnica.me kengen duli tallava
E PRSH BIJEN LOCKEN CE E DUA SHUM HEY JU LUTNA LISHOJE BE TULI-G LOCKO SE SHAUM JOM I MERZITET SE SEM DO BIJA XHI TE BOJ BE AU AJ MA SHPEJT KENGEN SEPLASA HMMM
Tung xhanja nga grupcini gjith besimtarve va uron natn e madhe t� pengamerit muhamedit alejselam dhe u uron shndet e lumturi n� jet me nj� ilahije t� ademit
Sonte po qaj zemra po m� dhemb,kjo nat e bukur mu ba zeher,ta shkrua nj� let�r plot me dashuri,por ta dish se n� zem�rn time do t� mbetesh Ty. dsh.flora gurbeti
Ju p�sh�ndes juve n� qoft se mundet med�n vdis tung nga cellopeki