Saturday, January 12, 2008

E shtuna magjike - 12.01.2008

Toni mbet pa xhum te prajt sefn ti ske faj o pu�e t� thom taj nuk e lshon am�n zot ka tung recic
Ej nese e keni kangen e re tshkumbin ismailit. Nese mundet lshone ju lutem
Ne k�t nat t� bukur kur gjumi sm� mer t� mendoj tyj pran meje tet kem t� flej me tij dashurin ta shijojm t� dua zem�r vec p�r tij mendoj naten senati.
hej samesazhd jom ti�ue hajt li shoje dulin
Love me now our Love me never but if you Love me Love me forever.By tetovarja.
Pse nuk na lejojn ne...x vjec te dashurojm,kur mund te vdesim ne cdo mosh...nese mund ermalin ku i kam shoket
Me miljona puthje ne buze i endrova me miljona vargje vec per ti i shkrova me miljona yje vec per ti bejen drit te dua o zemer me mungon cdo dit tung tu
ng bozofca.
Pershendetje per ty nati a ka munesi muharemin kjo unaz
Tung a mundet tingullin 3tn e di zemer
Hej aeke dulin mëso si dashurohet tung
Hej.visari
Genten per ty jam e vdekur.
Un jetoj se t� dua shum,Syt e tu t� �mb�l i sho edhe n� gjum�,Jet�n do ta jap p�r t�nden dashuri,N� var t� m� pyesin,do flas vet�m se vdes p�r ty,tung p�r benin
Kur do shkosh ne tjetren bot do te shohesh nje det me lot dhe pyete ZOTIN kush i ka derdhur ato lot ai do te thot nje zemer qe te deshti ne at bot. Bibja nerash
Hej aeke mendjen meleshu apo ajo
Te don ai qe te thot ne si e jo ajo qe te thot un vdes per ty. Tung rio de ZHEINA....
ibrahim rugova luftoj per pavarsi kursem tetovaret luftojn per dashuri tung celopeki
Tung dj nese mundet DUDEN jeta jem nga makina e rrezikshme
Hej aeke mendjen meleshu apo ajo
Si flet tr�ndafili �sht DASHURIA EPAR k�pute at� dhe v�rma mbi VAR,derdhi dy pika lot tr�ndafili t� lulzoj,se edhe e vdekur do t� DASHUROJ" tung nga Limi
e bashk� p�r tan jet�n! seki
�ohu plot vullnet me enigm�n e dashuris,g�zoje at� q� t� Don t� shkosh drejt mir�sis Mos u mundo t� g�njesh por tregoje t� v�rtet�n se at do ta kesh shoq
Tung nga genc piroku i mb�rzitur shum ni ekstra p.sh p�r tij nati po p.sh krejt shoqrin me kg e xhekit a tkujtohet ajo nat cao
Ej nati flm p�r k�ng�n haj nat�n e mir ganja
Tung visari ermira e pershendet hekuranin nga shipkovica me k�ng�n kur i mbush 18 vjet a ka munsi ta lishoni ok
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
Kur te kesh koh lexoje ket leter te shkruajta oj zemer se te dua teper dhe ne xhdo minut ty te kujtoj e mos u ban nervoz se shpesh ta cingroj. Bibja pers
hendet 4-8 ekonomike linden,dinen,fatimen,dhe besen cao nerashti
Nese bie shi eshte koha per tu dashurua r nese bie bore eshte koha pert tu fejuar nese ngoh djelli eshte koha per tu martu amundet bleron bashk {mbretidashuis
Tung p.r.sh Tonin nga re�ica qe edua shum i gerkoj falje se ebona pak nervoz
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
Hej.visari davuti.pershrendes te dashuren fillxhani lula sa here te pish kafe puthem e dhe mua lesh genten e kam shpirti
H ej visari ju përshëndes shum ju julutem tuli-g hej loçki plis
te ma beni vorin te dera e arit se kam vdek nga shkejmat e kalit ju peshedes me kengen i hipa lule traktorit shkova me derdh pleh tung celopeki
Toni i majr po nuk ja din o pu�e lshoe sefn ti ske faj
Kam nje zjarr ne shpirt.Kam nje plumb ne zemer. Kam nje lot ne sy.Te dua vetem ty.Tung leshonja Berkanin dashuri kronike nese mundet.
O dixhej nese mundet ta lishojsh hazbi theren me kengen ne nje darsem kur te pash hajshe buk me gullash tung nga senati nga kopacindolli
"E pa fat" Nena kur me lindi ndoshta sme uroj zoti kur me fali ndoshta me mallkoj njerzit kur me pan ndoshta sme uruan prandaj jam e pa fat
dhe e pa gezuar, Tung nga tetovarja nese mundet ermalin Kui kam shokt kenga e re ju lutem
DASHURIA JONE ESHTE E PERJETSHME ,PREJ DJEPI E GJER NE VARR , NESE NA DETYROJN TE MARTOHEMI ME DIKE TJETER , VETEN DO TA VRASIM ,E DASHURIN NUK E SHKEPUS
N�se m� thir vdekja a do vish me mua?M� thuaj n� bot�n tjet�r se vec ty t� dua.N�se je imi p�r ty do t� vdes m� thuaj do te vi besa �sht� bes..cao rihana
tung epershdes ramizin nga zhelina me gjithe femne tung nga tetova.
O dj aekije nëse ekije lishoje nëse sekije lishoje tuli-g tung
Gjithcka qe kam do ta fali ty dhe kujtimet qe i kam jane vetem per ty prandaj shikom vetem nje here ne sy dhe do te bindesh qe jetoj vetem per ty bibja nerasht.
Tung e prsh bujarin nga leshnica ja uroj martesen me at qetren ishalla i vdekt pa e prek me dor julutem mentorin me fat martesen
Tung toni nga re�ica e pershndet x personen e m�rzit�t une nuk kom faj pse k�zdisesh me mu n�se mundet sefn ti ske faj
Mirmroma ju prsh djellza gona nese mundet kg. e gentes per ty jam e vdekur. tung nga R vogel"
Tung pranoni pershdndetje nga rio de ZHELINA ku ini be zheline madhe nese ka mundesi gazmendin alo alo.
Sonte.te kerova por nuk muj met gjet.te pres qe tme kthehesh se paty dote vdes.eja ti moj eja mos methuaj jo.eja falma puthjen qe nga ti e pres.tung.ngaToni Gv
Mirmrama visari semihanja nga velesi pershendes babai idrizi ne ita
li epershendes sa ma shpejt te ktheh se jam shum e merzit.leshoe s
mail puraj sonte o sekund çau visari
Tung ramizi nga zhelina e p�rsh�net lock�n e vet mahij�n.N�semund�t sevdur�n ti ske faj.Tung zhelina.
artfejs.se èshté shum i hejshet.NJÉ DÉSHIR MUZIKORE TÉ BERKANIT.
Ganimetja,Fatmirja,dhe Albnora,pèrshendesin HAJDARIN,qè punon te,Sk
>Mery syt e mi dhe veshtro mere zemren time dhe degjo puthi buzet e mia dhe kujto te dua perjet ket mos e haro< naten bibja nerasht
Hej vsari o dj aekije linda shabanin tung nga shevali treboshi llajv duli
Ola nati si po ja kalon e pershendes e grupi cool sekin,timen,egin,dad�n e madhe dhe Vakin ju urojm d�sponim mbi nivel me kg (i hipa pampurit lule) ciao ciao.
Tung pershendetje nga JAZHINCA. jeni me te miret. tu lavdrojm pak, qe tena plotsoni deshiren. JU LUTEMI Mamut Ferati, kenga Vajz e vogel. nga MIKJA.
Te raft nje fat i lig mos u gezofsh kur te dasht ajo tjetra si armik e jo si bure.Nga ARIJETA Zherovjan ju lutem SHPATIN dhe Rovenen.kiss.
Kur te kam afer e haroj edhe veten,ne xhdo moment jam gati te ta fal edhe jeten nese e ke kuptuar cka esht e verteta sundo mbi te gjitha une ti dhe jeta
Mizat me farmerka Bretkosat me raperka Milingonat me mindila krejt SELAKET ME MOBILA.Ej dj nese mundet DJOGANI&MILE KETIC-CILE MILE OSE CETRI STRANE SVETA.
O llokum me ara bakllav me sherbet aje tani zgjuar aje duke fjet n�se je zgjuar nj� sms ma shkruaj n�se je n� gjum dot vi tet puthi un.tung nga bejbi veshall..!
Mirmrama radio visari davuti nga velesi dola ne dritare ta sho shab
ani sjam shum jam i mallzar qe dy jaf sekam pa leshoe meden lark ne
fund u pereshender shum visari çau
Mos me thuaj se me simpatizon, se nga gjumi me kto fjal me zgjon, mos me thuaj buzet kam me ti ngren, se me te puth un pa frim kam me te len.Nga besjani
Tung i pershdes te gjith vazat e cellopekit nga amiri e pershdes x personen
Tung foni e prshendet hatipin ne gjermani nese mundet nje keng povikavaleri tung
Sherbimet ne t-mobile:per puthje shtype nr 1.Per te fituar gjith naten shtype nr 2.Per SEX shtipe nr 3.Per te jetuar gjith jeten e lumtur shtipe nr tim.DUDA
P�rsh�ndetje p�r HAN�N q� deri tani ka shkruajt sms m� t� bukura tumg mga BENI
Nen driten e qiriut po thur nje poezi per boten qe na perket neve te dy,per token,per qiellin,per me te shtrenjten jet,per henen,diellin per dashurin e vertet.
TUNG NGA VALITI A MUNDET KENGEN E MUAREM MAMETIT ITALIJA
Ej buca thoht a de lshoj muziken muharem italia
E humb�m dashurin n� lumin e d�shprimit lidhur me litar�t e hares�s por e gjet�m n� detin e thell t� zg�njimit duke udh�tuar me ani�n e shpres�s nga ana itali
Tung tigri cegranit e prshndet CRNIN NGA CEGRANI OK SI TE KET MUNDESI JASHA JASHA I DUL FLAKA PANDORA OK NATEN E MIR.
Tung xhuli pshd t� dashurin visarin dhe ganen me afetin fikneten nuzarijen q� jan t� vetmuara aj tung ju pshd edhe juve me k�ng�n shko mot�r dasm�n e sa
tung visari netja nora lija p sh kujtimen xhulin ju deshiroj disponim te kecem me kengen shko moter ndarsmen esaj ju lutem leshoje tung
Me thuaj "te dua"nese ndien di�ka per mua,me thuaj te kam ne jet nese me don me te vertet,asnjeher mos me pyet se cfar dua kur jam afer buzve tua.tung nga DUDA
genjehemi per egzistencen e saje.NGA TEUTA TETOVE NATEN nese mundet REMZIJEN PA HILE kalo mir
Persh�ndes ekipen e furr�s ABRA veqan�rish SAMIUN zemren ja ha zeshkanja nga TETOVA.
sh valle e njohu dashurine e vertete.Nje gje nuk arrita ta kuptoj kure cka i morem dashurise si shperblim? Pervec se caste dhe kohe plote vetmi e nje jet
e te mbushur plote trishtim.Dikush munde te thote se jam njohur me dashurine por nuk e besoje se di te flas rreth saje.Eshte vetem nje simbol dhe ne vec
Asaj qe i falen te gjitha i jane falur edhe dashuris,dashurise i jane falur shpirta,dashurise i jane falur edhe jete,dashurise i jan falur te gjitha,poku
Largesia me mungon dashuria me mundon zeri it i embel shpirtin ma qetson besoj se sme haron mendoj se sme trathton beso se zemra ime ve� ti te kerkon.Nga DUDA
Tung vahiti cerova e p�rsh�ndet zeshkan�n m�se mundet Bleron hajde shpirti im
Pse n� zemr�n time mungon dashuria pse n� zemr�n time vuan vetmia pse n� zemr�n time gjaku u helmua pse nga zemra ime aj q� dua �sht largua.nga anna �talianka
I embel dhe ibut ne goj kur fut ibardh apo izi ngjyra ska rendesi ti fort eshtrengon me gjuh erotullon lengun etij eshijon camcakezin kafshon kaloni shesht ciao
T� dua m� don t� kujtoj m� kujton t� kam n� zem�r n� zem�r m� ke por e keqja �sht� larg m� ke.Cao
O dixhej amundet meden vdis tlutna e pershendes shpirtin tim yllin e botes xhelalin e zvicres e puth fort nga 25 vj sweti girl
o nati a e njohish xhafertopallin ene remz4i �eshmaxhin pi pagllcishti ene bosin e katundlt hamitudija
Tung visari pershendes minushen q� esht e merzitet dhe ideshiroj disponim te kendshem nese mundet mentor kurtishi me mungon ok
Persh�ndetje nati ka munsi me e shlu shpat kasapin me rovena stefen .dhe kaloni bukur ju t�gjith ati q� jeni.nga un KLERONA.GOSTIVAR.CAO.NATI.
Tung xheza i p�rsh�ndet egzonen sizanen ardit�n dhe ajshen me keng�n e xhemilit kur m� hike pse m� zune
TUNG NGA BJONDINA EPERSHENDES NGA ZEMRA MEHASIN NGA TEARCA Q� GJENDET NE ITALI TE DUA SHPIRT ME NJE KENG NGA MEDA
tung hazizja nga veshalla e pershendes vllaun melaimin memetit qe gjende ne itali i uroj mos merzitje per familjen nese mundet xhemil saliun jam gurbetqa
r me respekt
Ngroht ftoht kjo zemra ime zjar akull pa mbarim nuk je fundi i ksaj bote ndaj haroje emrin tim.
Sa lisa ka mali sa uj ka deti bama nj� zile se nuk kris kjameti zemr�n e kam stabile kredija m� mungon n�se ke m�shir thirrem n� telefon.ciao nga anna italianka
plaget e vjetra,me ler tete haroj,vall apendohesh esht e vetmja gje qe dua ta di kur ti je ne vetmi,eun jetoj pa ty.tung bejbi nga veshalla.
Mos kerko nga une te behemi shoke,eshte nje gje nga e cila kam frik,si dote shikoj ne sy,nese e veren se ende te dua,mos kerko nga un shoqeri mos i prek
Indira e pershendes hajdarin e skartfes dhe 3shoqet e bukra, Rri ne dhomen time degjoj kenge,lotet me piknjne hyn nga dera hija jote sdi lotet si ti mbuloj.
Oj samanda ae more mbrem cat letret xhi ta cova,nese eke mar kallzom.edhe hajdi meser dot ju pres,tung samdana te pershendet bejbi nga veshall.o nadi ma frej kg
�DO MOMENT MENDOJ PER TY NDONJEHER ME VJEN TE TE LARGOJ NGA MENDJA TET PERQAFOJ ME TVERTET TASH ESHT NJE PREJ ATYRE MOMENTEVE TE DUA XHELAL NGA 25 VJE�ARJA MEDA
Tigri oshte i fort nuk mbajtet me letrat e dashuris
Sa t pakuptimta jan tash lindjet e diellit pa degjuar zerin tend n mengjes,kot vjen mbremja se ti zdo m dergosh sms,t dua dhe m do po tlutem mos m telefono-ELSA
laperic ke mbet nuk e di kush e k�ndon p�rsh�ndes grupin hup fajlle me bukuroshet koktell..
Tung iprshndes fuksat qe talln ne tel n�se engojn radio visarin me nj keng oj lulija jon me limona jeni kull
Dashuria nuk �sht patate q� hahet brenda nj� nate por �sht nj� shtyll betoni q� kur e p�rmend t� bie tensioni ciao nga italianka anna mund�sisht k�ng�n
O nati sosi ma frajk esemesat ene shko ma frajk te tezja se vet e ke lon ne kengen e lorit bjondin ardita
A munt nj deshir muzikore per nokin. Bosin medn.
Pershendetje nga Samanda nga Veshalla nese mundet ta lishoni Ermalin KU IKAM SHOKET pershendes Bibib naten kalofshi mir
Tung ju pershendet rinija e doberces prej te kafja e sules ne ve�anti e pershendesim kamarjerin simpatik CULIN
55%dashurohem me ty 66% dal me ty 77 %isha fejuar me ty 88% isha martuar me ty 100%baju se kur sta rasi ty .cao cao ganja
Dikur sdija t� urej prandaj dashurova tash t� urej m�sova sa q� urej edhe at� q� dashurova
Pse zemra paguan per gjithecka kjo heshtje e gjat ne shpirt me ka vra,pse syt e mi nuk i ndahen trishtimit pse te pafajshmit dashurohen pas zhgenjimit!?
Tung me k�ng�n larg larg ep�rsh�ndes mehasin q� gjend�t n� itali dhe i them se e dua deri n� vdekje t� dua shpirt
Ej visari me kto letrat i majte ato caucat e vetmuara tung tigri
pershendetje nati nese mundet ermalin e shkuar e haruar tumg nga c
Oj bukurije ku ije mi hajde ma frajk nshpaj se sna ze gjumi pa taj me kengen hajde ma frajk nshpaj
Nje dit kur takohemi nete ardhmen ado te njihemi ado ta shprehim ate qe endjejm apo do te heshtim si dikur dhe do vazhdojm veten ta genjejm pershendetje je cool
Amiri nga f.sh ll�rc p�rshndet xhaxhin rug t� mbar per n� itali dhe mos m�rzitje kthim sa m� t� shpejt .me nj k�ng ibrahimi
Nati vllaj mbushma ni caj sheqer shtaj limon shtaj gootbay mos e paj.me kengen cajin kur ta pish pije me kifle.tung foni nga kopacindolli.naten
Do te filloj te jetoj diten kur dot haroj ty por perjetesisht do te jem nje gjallese e vdekur.ju lutem nese mundet florin me at vajzen DEGJO .
Tung.dini ep�rsh�ndes x personen nga sallareva tung tung dini amundet sinanin parfumin kalofshi mir.
keni 25 sekonda kohe tma ktheni mesazhin nese nuk e ktheni mbrenda 8 sekonda prej te cilave7kan kaluar ather mi keni 100 puthje borxh koha kaloj hehe naten ada
Ku ka dashuri ka dhe lot vertet egziston shpirti qe un edua fort nga dashuria ezjart shpirti me gufon vetem ty zemer ket dhimbje ma sheron vec nese ti me don
TUNG JU PERSHENDES JUVE DHE XHELALIN QE GJINDET NE ZVICER QE EDUA SHUM MEDA VDIS KU JE O YLL BOTE NGA 25 VJECARJA.
Tung nje grup vajzash e pershendesin bukurijen me lulin dhe disponim mbi nivel
Apo fle apo je duke menduar a te zen gjumi a je si un zgjuar nese te mungoj shkruaj nje leter nese jo ateher te mungon dikusg tjeter.Lishoje zaiminen cupa cupa
Tung nadi prsh nga veshalla ju prsh bejbi na veshalla aka mudsi kengen karoca e ngjujve gitarja ime.dhe i prshds Shoqet emija samanden sorijanen.tung bejbi
Dashuria lind ne sy,ndjehet ne shpirt,shijohet ne jete,jetohet ne rini,banon ne zemer,mendohet ne vetmi,dhe kur vdes askush se di?!Berkanin dashuri kronike
Pse un prap p�r ty mendoj se spo mundem t�t haroj pse n� �nd�r po m� vjen pse mesazhet nuk mi kthen t� dua t� pres n�se �sht nevoj p�r ty do t� vdes.
Edi se ti meke dashur e besen ma ke dhan po per hater te mamit ti mu mke lan sa veshtir qenka 3 vite bashk me kalua e per hater te familes me qeter me u martua
Nese un vdes pa ty me umartu,eja mby varin tim lule mem dhuru.nese dridhet toka ty mos u frigo esht zemra ime te tregon se edhe ne var i mungon.AMETI PALLATIC
�mb�l t� shikoj dhe di�ka mendoj dashurin e flakt prej teje k�rkoj b�hu guximtar thuaj t� v�rtet�n m� ke mu n� zem�r apo dik� tjet�r.
T� puth buz�n q� t� flesh �mb�, t� puth syt q� t� shnh�sh �nd�r, t� puth n� faqe q� t� ndjeh�sh mir e me 1000 t� puthura t� them nat�n e mir.Tung vushja.
Nese ti sme shkruan tu thaft dora diten e marteses te raft debora tu ndalt rryma 24 or te vdekt gruaja pa mo e prek me dor ju peshendet mevi nga kopacind
olli tung naten e mir kaloni xix
N� darsm�n t�nde raft nj� metre bor n� dit�n m� te lumter u befsh hor tu ndalt ryma per 24 or t� hikt gruaja pa mos e prek me dor. Haha tung nga amra
Tung prej sokolit celes p�rshndet xanen d�shira meda vdis o vdis nga sokoli
Sizana egz�na bukurijes i urojn rug te mbar per ne zvicer dhe lulit mos merzitje me nje keng te dulit
Edhe ne vdeksha eme kan varu un mendimin tim kur skam me endru me eshtrat emia mbi var kam me eshkru se edeshta me deshti dhe ende edu Keng ti ne zemren time
Tunk ganja e p�rsh�ndes afrim bosin nga tetova besar�n af�rdit�n mej�n duhin dhe juve cao cao
A thua nj� nat do ta kaloj n� qet�si,a thua nj� nat do t� kaloj me knaq�si,a thua nj� nat do t� flejsh me mua,a thua buza jote prap do tm� puth mua.
Me ke bere te qaj me ke bere te vuaj por kurre mos mendo se do te vdes per ty ta shpreha dashurine me fjale dhe ty nuk e kuptove po ta bej pyetjen me var
Tung xhenisa nga cerova p�rshndet misafir�t q� ikam ktu sheqiben shpres�n vjollc�n sidhe jetonin nga pallatica n�se mundet remzije osmanij tij tkam p�r merak ok
o nati lishoje kengen q� e don ma shum mendoj se o ndahet zemra ama si tk�ndosh edhe ti ma shpejt nga b6sii tmddtm
fort te gerkoj eja ke un e mos ke meshir eja oj vdekje se jam ne moment te veshtir tummg lishojnja dulin gabimish u ndam
Vdekja per se oj vdekje as kush nuk te do eja ke un memall te pres mos shko ke trathtare i cili nuk do te vdes nuk do te vdes leje te jetoj eja ke un se
Me ke bere te qaj me ke bere te vuaj por kurre mos mendo se do te vdes per ty ta shpreha dashurine me fjale dhe ty nuk e kuptove po ta bej pyetjen me var
Tung Fuati nga Bojana e pershentes te dyten shtat te ZLM-se me kengen e Medes vdis
Dashuria eshte si pasqyre kur dashuron dike,ajo behet pasqyra e atij dhe ajo pasqyra jote dhe duke dashuruar ndersjelltasi dashurine,shohim pafundesin! Vaki
Tung jetoni nga recica e p�rshndet besinikn q� gjendet n� italij p�r mos m�rzitje pse nuk �shte ndarsm
Tung visari amundet ermal fejzullahin eshkuar eharuar tung neti cau.
Tung ferati persh�ndes x personen nga sallareva me kangen e nexhat osmanit ti n� zemren time dhe dinit i them fli ma se u ba von�
Sij po ndijhesh sonte kur af�r sm� ke sipo t� kalon koha kur mua sm� she si po t� rin t� qeta buz�t e tua si t� mduron zemra pa m� mthan t� dua shpirt�
Mund t� jesh mbret mund t� kesh pasuri por prap se prap je i varfur n�se n� zem�r s'ke dashuri.Nat�n nga vushja.
Radio visar julut�m lishonja Ermalin kuikam shok�t se Vik�n dezone xhum.tung
Tung r visari ju p�rsh�ndes juve afrimin af�rdit�n besar�n mej�n dhe duhin ju lutem ma heshoni sinan hoxha parfumi p�rsh�ndetje nga ganja
Tung elza e pershendet dinin lulit mos merzitje dhe bukurijes rug te mbar.
Tung mila p�rsh�ndet mimin cim�n milin adv�n rapk�n din�n me t� fejuarin velin xhon�n me t� fejuarin arbenit�n me k�ng�n e med�s amoj zem�r tung nat�n klm.
tung ketja nga tetova epershdes qebirin me te fejoren regaipen dulin me te fejoren irijete nese mundet sef dura ishte nata jon e fundit.
Tung lulja mga d�b�rca e p�rsh�ndes lulin me t� dashur�n bukurijem nd�rsa bukurijes rug t� mbar p�r n� zvic�r me kng meda ah moj jet
Luli e pershendet princezen e vet bukurijen dhe i deshiron ruge te mbare per ne zvicer me kengen pusto zvicra tung
O hatvie xhibojsh ake ratfish .ne majr imi kimira tfim.k�ng�n ermalit kujkam shok�t.p�rsh�ndetje radio visarit.
tung sizana egzona ardita ajshja bukurijes i juron rug te mbar per ne zvicer dhe lulit mos merzitje mundesisht nje kenng kurbeti
Tung dini ep�rsh�ndes x.personen nga sallareva n�se mundet xhemilin aka pranver amund pak ma shpejt tung.tung dini kalofshi majer
Tung riki pershendes x personen nga sellca me kangen e xhemilit lem rahat ndashurin tjete kalofshi mir julutem ma shpejt tpres.
tung qazim nga tetova epershdes locke tim qe e dua shum nese mundet kengen e medes me shkoje ora telefon.
Ola ola nje pershendetje extra per motren time Vakin dhe i uroje �aste te bukura me kg (medes) vdis ju lutem nati leshojeni kalo mir ciao ciao Tina
Tung.Mevludini,..Nga..Kopaxhindoll..Iprsne..Culin...Majli.Men.Jkng...Ng,..Afloragashiosmu..Osebiondin�
Ju prsh eljesa nga brodeci prsh jeten dhe vukin nga shipkovica dhe uthot xhi pretni pse sflini me k�ng�n e med�s ah moj zem�r
Tung nga ferati i cili pershendet x personen e cila flen shejshet tung nga ferati lishoje xhemilin ma shpejt
tung e p.r.sh vellaun melaimin qe gjendet ne itali i deshiroj pun te palodhshme nje keng xhemil saliut jam gurbecar ne respekt ok
Pershendetje visari nga sarai jeni te mrekullueshm nese mundet shenjen e peshpive dhe arta bajramin- mundem vet TUNG TUNG
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes juve n studio dhe tvetmuarit i prshndes adaleshoni xhemil salijun athu ka pranver pr mu tug klm
O nati xhiubo be me dulin gabimisht u ndam edi pi kur e gerkoj dhe prsh bujarin nga leshnica ta kuptoje trathtin sekam dit se ka njer pa zemer si dikush
Prano prshndetje e majra jem oni se jom ma i majri te grupi rinor une taj dua kalofsh majr toni
Tung bukurija i pershendes egzonen e sizanen e tjeret qe jan te shpija tates moter me kangen e stines mos me thuaj jo
O bedri per tmbetnat, per ukubetkat kerkujt si vin inat valla inat mkisht ardh per njo tmir sa per at hiq.
X personja nga sallareva ep�rsh�ndes dinin n�se mundet af�rdita elshani mi buth ato buz�
MOS I NJOJN PLAKAT XHI VESHIN DIMIJA SEATO SE DIN XHI ESHT DASHURIJA.TUNG NGA XH. DHE N NGA BRODECI ME KENGEN MOJ HAPSENE.
Tung xaka nga cellopeki i prsh misafiret floren dhe linden dhe ne vecanti x bosin dj ju lutem shuuum bertanin ky esht fati im ciao vajzat e vetmuara
Ola nati psh si po ja kalon?Flm per e-mailin qe me kishe derguar.;?Nese eshte e mundur kg e (medes) vdis te psh kalo sa me mire ciao ciao Vaki.
O bedri per tmbetnat, per ukubetkat kerkujt si vin inat valla inat mkisht ardh per njo tmir sa per at hiq.
Tung e dashura nga sallareva e pershendes feratin me kang e dulit tradhtare
HAVUSHJA E PRSH ILMIJEN MINEN KADEN XHELEN LOTIN DHE RESULIN NATI TE LUTEM MENTORIN JETO SE UN KAM VDEK PER TY DHE MOS FOL GJAT KENGES TUNG ME MIRKUPTIM
Tung Hana nga Grupcini e p.sh Lulen Don�n Nit�n Nuken dhe juve o NATI xhi ubo me Arta Bajrami injejti ke mbet ju lutem se ka ko �iepres
Tung tigri i p�rshndet caucat e darsm�s p�r disponim t�mbl n�se mundet ibrahim kasamin �ika boll am�n mashpejt se i kemi ndal dahiret
Duro zemer e mos plas dij shum por zdua te flas te dua shum dhe te UROJ FAT ishalla ME QETREN KUR ZBOHESH REHAT tung nati nga jeta pershend vukin
Tung burimi nga vica pershendes te dashuren dine me kang�n e xhemilit athu ka pranver per mu ju lutem ma shpejt kalofshi maeq
isi epërshëndet xokin xaken dhe gjith Brodecin tung shipkovica
E pershendes bedrin dhe i them qi sosht veq zymbrija mbot por ka tipa ma tfort.tung un jam x personi per qka dem vij inat.
Kikirikat e përshëndetin ilbibijat mollat epërshëndetin dardhat Maf
Tung mga sallareva zyrafetja pershendes zylfetin zylhajratin dhe shejnen e bricjapit dhe makfiren
Tung e prsh Admirin nga Pallatica n�se mundet Ryva-iluzion.
Tung përshëndetje nga un luljeta i përshëndes gjith shoqrin time mi
jën,dhe sidomos meritën nga dëbërca natën nga un jeta,muncisht flor
a gashi.
Jetoni i lutet tezakit mos u m�rzit pse martohesh ene babit temi ithojsh kshau kur u martau
O nati mesuti jam kerkoe adin ne dk 004540536956
O zymbri puqe se e ka qafen si tmushkes t deves ha ha ha ra dashnija e u fejun tlirat 5 den gji jon si krem banane.
Tung dijo bokseri nga dbrca prshndet dinen deten dhe liden xhijon telujt gjur tung meni kng tmentorit cau
Tung nga tetova o zymbri urime fejesa me at ukubetken,na falni me at kullerken,ukubetken mos na falni se qashtu osht tung hazbi therra o zorra qorre .
Mirmbrama nati si po ja kalon ej t lutem ma l�sho shpatin goc tiranen ama mos haro ok cao cao ganja
TUNG XHEMILJA DHE NIZAFETI NGA BRODECI JU P�RSHNDESIN JUVE DHE FAMILJEN NGA BRODECI TUNG ME KENGEN MOJ HAPSANE JU LUTEMI LESHONJA.
Flemenderit jeton taj tkimi ma tmajrin ne kta tung nga grupi rinor
Tung nga ferati i cili e prshendet x nga sallareva me kangen xhemil saliu athu ka pranver permu tung nga amiri lishoe ma shpejt
O nati dhe bibi a hani mastik xhi jeni kaq fantastik ju p�rsh AMRA ju lutem med�n VDIS kaloni mir haj me lule
Hape zemr� t� hi mbrenda Mbille shpejt se u cmenda Dora shkruan zemra ndikon ktheje smsn nqofse m� don.rufadijen n� dhom�n time endeza nj� qiri mashpejt.resa..
Tung jetoni nga re�ica e p�rshndet tezakin p�r martes�n dhe grupin rinor k�ngn e sef�s llokumin
DANI NGA CAJLANA PERSHENDET FIKRIN PER ARDHJEN NGA ITALIJA DHE MIRNESEN MIRLINDEN DHE MERITEN
LOKI NGA ROGLJA PERSHNDET SIZEZEN QE E KA NE BES NESE KA MUNDSI AFERDITA DEMAKUN DU METPA
TUNG XHEMILJA DHE NIZAFETI NGA BRODECI JU P�RSHNDESIN JUVE DHE FAMILJEN NGA BRODECI TUNG ME KENGEN MOJ HAPSANE JU LUTEMI LESHONJA.
tung.e.prsh.bedrin.nga.treboshi.dhe.zymbrin.nga.sallareva.ja.uroj.fejesen.me.te.dashuren.e.vet.qe.oshte.si.princesh.mos.tet.vije.inati.taj.qe.folish.tun
g.me.kengen.negjat.osmanit.ti.ne.zemren.time.
Ha ha ha kmuerr zymbrija .kullerken e sallareves.me kongen e ibrahim kasamit omoj kulleric .djemt e sallareves i ke tranu ha hi ha eb ebe folen.
Mirmrama visari jeni kull ju p�rsh�ndet amra e prsh shpendin dhe dhe din�n dhe n�se ka mundsi k�ng�n e med�s VDIS ju kisha lut sipas mundsis ta lishoni nat�n
J-me pyetni ke e dua U-ua sa pyetje e leht� per mua,V-ec shkronjat e para ti lexoni E-dhe vet do ta kuptoni cao Elvira Shpenda Milka dhe Meti flm per kengen
nati perse nuk mi peloconi deshirat qe 4 sms ci i dergo smal puren nuk e di baje nati nga une ajenuri p.sh dixhen.
Tung ibra me muziken meda vdis mafrejk
Tung Hana nga Grup�ini e p.sh gjith shoq�rin time dhe juve julutem Arta Bajrami i njejti ke mbet cao jeni m� t� mir�t kalofshi mir
o zymbri vallae qen gjal je ku e gjete be non at nuse tmir ama gjon edhe mu njo se shum kullerk ishte ajo veq zoni saj kushtonte.
SI PO NDIHESH SOT KUR AF�R SM� KE SI PO TKALON NATA KUR MUA SM� SHEH SI T� RIN T� QETA SOT BUZ�T E TUA SI T� DURON ZEMRA PA M� THAN T� DUA TUNK K�NGA EGURBETIT
Haha ja un dot ndimoj smund ta them titullohet.nati po tmundet mentorin von esht
Pershndetje nati p�r ti dhe dj bibin jeni kull dhe nga zemra ninen e merz dhe arten ne vecanti beten dhe gresen nga tet. Tung rihana
Tung visari ju pershendet mamuti nga vica ipershendes te gjith misafiret me nje keng nga sef dura je sibombon tung jeni me te miret naten nga vica
Tung nga sellca xhemilja ibadetja ja urojn gafurit fesn me rahimen nga vejca kngn si pas d�shirs
pusto gjermanija tung Bitte ruf' mich zur�ck.
O zotni julutem muziken kabil cela zuzana tung ibra shipkovica
Tung foni e pani meli ludja dinja e prshendetim xhaxhin hatipin me famijen ene xhaxhin hakiki me familjen dhe xhaxhun mustafn me familjen me nje keng
O zymbri merre ni dahire e del e kinda te dritarja qfar vajze ki marr e heshme kullerk e fort mis BOSNJE HERCEGOVINJA.TUNG HAZBI THERRA SHEFKETE.
O NATI tlutem lishoe genten xhi e kendon vetem per taj tlutem nati tung ardita egzona ajshja sizana tlutem .
o locek ja mos u beregos se te shoqeroj kuptohet neper mes valeve nati kengen remzie osmani pa hile te dua nati ma lishon kengen te lutem zemer
Tung o zymbri a nuk terdh keq si u fejove para motres ha ha qka zboret mbot.tung hazbi therra kish dal gjyshi ne sokak.
Tung nga tetova e pershendes zymbrin nga sallareva i uroj fejes te lumtur me at kullerken.tung me nje k�ng te hazbi therres ne nje darsem ty te pash ha ha ha.
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes shum juve n studio dhe krejt dexhuesit sitket munsij sef duren kang m fal ju lutem tug klm
Dejca e p�rshndet dajn kthim samtshpet n� vendjlindje me nj� kjng t� nexhat osmani si dhe mbes�s fejes sa matshpejt si dhe dajs jauron fejesn tung
Tung iva e prshendetje asnirin xhaxun hatipin qe gjenden ne gjermanij me nje keng te mamutit dhe medes tung prshendetje tegjidhve qe jam te mdegjuar
zana
én por ajo né mengjes agon por ta fala dashurin qe mes nesh mbizotr
on Tung Ibra Mafa përshëndetin Xokin ju lutem muzikën kabil çela zu
Dua té ta fal djellin por ajo ne mbrémje perendon dua te ta fal hén
Psh juve dhe gjith shoqerin po mundet bertani largesia,a nese se keni ateher kengen prej meje je e lir kendon bertani dhe ket bye
Tung visari si ja kaloni a mundet lorin ende te dua me ket kenge pershende gjith shipkovicen si dhe dixhej bibin naten
Ne o ti Nati dot behena sponzor por vetem nese i plotsoni deshirat tona si p.sh Ermalin,cao nga Shpenda Elvira Milka dhe ne vecanti Meti
Tung resa nga treboshi e pr.sh nukin me fatin nga tetova sidhe nask�n shpenzijen xhijan misafir sidhe lockin tem artanin.berkanin luft me krejt dot� shpall.resa
uaaaa zemra jeme do shihena te henen.Bibi.berkanin dashuri kronike.klm tung tetovarja
Dike qe une e dua tani ktu nuk gjendet,dikush qe mua me mungon ne endra me fshihet,dike qe une shum e dua ket sms eshte duke e lexua endhe une te duuuuu
A edin zemër sa të dua kur të bish të flesh le një vend për mua .tu
ng xoki Mafa përshëndetin vajzat e Brodecit.me k meda vdis
Tung bimi nga grupcini i pershendes djemt e dajes Mensurin Senatin dhe Mirsadin gjithashtu dhe djalin e xhaxhait Albertin me kengen e medes vdis
Po bre Nati me te vertet jemi nga Gradeci se skemi pse tet rejm,dhe nese Gradeci eshte i zhvilluar ekonomikisht ather na plotso deshiren tung nga M..Sh..E..Meti
Tung nati p sh nga zemra jote ne fakte zemra ime ma lisho beleron te dua shume nati te dua ma lisho kengen baj ajnuri nati dhe edonen do te vuash sipas munesis
.tung ibrahimi nga shipkovica përshëndet x përsonen dhe dëshira nuz
ukore kabil çela zuzana
tung xheza i p�rsh�ndet sizan�n ardit�n dhe ajshen me k�ng�n e ermalit ku i kam shok�t
Tëdua të dua as ti se mendon për ty cigaret mallboro i kthej ronson
Obibi.aje mir nuk pata rym ntel n�se mundet.berkanin dashuri kronike.obibi adodalis.t han�n n�se po xrc 1her klm nati nga un tetovarja.edi.bibi kush jam
bibi k�ng�n mos haro papa kaloni pam�rzia ose sexi.tung.nga shoqria etetovares.
Flm per prsh-e madhe per Gradecin se si Gradeci nuk ka,Nati je i mrekullueshem kalofsh majr nga Sh...E...M... caoo naten
Prsh,juve n Studio nga sy Kaltroshja dhe sy Zeza nga Idrizova i prsh gjith Gurbetqart ku do q� jan me nj� kng,nga Neti Ky Qytet plis.klm
Pershendetje per behadinin irfeten dhe bajramin ne itali nga minja mena albi dhe miti zhelin
Tung ju pershendete Ademi nga kupanica e peshdete zize.d sh flora gashi
Leti nga llerca pershendet lauren qe gjendet nitali si dhe familjen deshira muzikore mamut ferati cauce lales.
Tung MILKA psh anën,netën,dinën,dhe 2-11 të gjimnazit amund arta injej
Egzoni nga kabizhdolli p�rsh�ndet asmirin erduanin zamir�n n�se mund�t med�n vdis.
Elvira shpendija milka ju prsh juve te radio visari,dhe u lutena qe ta lshoni kengen e ermalit ku i kam shoket,normal sipas mundsis� cao Gradeci
O NATI KU ASH ENVERI NA KA MUNGU SHUM KOHES FUNDIT SE ASH UDHEQES FANTASTIK GJITHASHTU E DHE TI NATI.GENTA GETI KALLE BIBI
E pershendesim tosin dhe reksin kenen hasan agen anglisht
Tung nati p.sh nga bukuroshja nese ka munesi nje kenge te beleres te dua shum te dua.
Prsh,Visari nga sy Kaltroshja dhe sy Zeza nga Idrizova i prshdesim gurbetqart veqanarisht Zvicrant me ni kng,nga Pandora Gurbetqart klm t� gjithve bay.
Pershendjete per kit katren10gjimnaz.ku ini onjerez a ini gjall.tung cadi.nese ka mundsi tingulli3nt BABES.
Mirmr�ma ju prsh x personja e prsh Nimetin nga Sellca n�se mundet genta geti julutem tung.
kl kis kis kis kl keksi
Tung nga Linda nga tetoua amundet gentn nëse e keni ti jehalo tungë
Tug iks personi oj arta nuk je vec tij n gostivar ka plot arta adaleshojsh nexhatin
Tung peli nga cifliki ipershendet zeqijen majen vimin detken cilin xalin.perdisponim dhe mos qeshin shum se nuk judel mir.deshira DULI julutem shum.tung.CIFLIKI
Tung ali nga kruacija qe punoj ne kroaci bashk me shokun tim ismejlin nese ka mundsi t�ma lishosh mentorin azilant tung tigrat e malsis.Kalofsh mirr.
Tung.xatja.nga.vica.e.p�rsh�ndes.deten.mijen.vocen.menj�.k�ng.nga.arta.bajrami.i.nj�jti.ke.mbet.
TUNG NGA LINDA E VETMUAR I PRSHNDES TË GJITHTËVETMARIT TETOUMEDNMOL
LN VETMUA
Pershndetje per gjith ndegjusit dhe ne vecanti rihanen arten linden dhe be�n munsisht tingullin 3 vesa ju lutem respekte nga nina.
Tug ik personi e prshndes arten nga gostivari sitket munsi nexhat osmanin mt rejen tug klm
O nati si be taj ashtau ma mbarove firmen si be mkori oni oni po kuren e kures nuk i pershendeti zeshkanet tlutna ryven iluz�oni tung kalo majr.
Psh t� gjithve amund�t kg e sinanit parfumi amra
Tung ali beqari nga veshalla epershendes lo�ken time nga prishtina almir�n dhe lexoje m� pastert dhe shokun tim gashin dhe zendelin nga shkupi.Tung.Veshalla
Hey.pershndetje per 2 zogzat e mija ninen e mrz arten rapere dhe nga zemra 3-15 te mjeksis benen xonen leshoe tingullin 3 100 %trent cao Rihana
Tung ardita i p�rsh�ndes bjondet t� cilat jan� shum� kull me k�ng�n e lorit bjonde tung ardita pall�ishtiju uron disponim t� k�ndsh�m
Pershendetje visari ju preshendet vllazrimi nga veshalla e prsh.loqken time nga shkupi qe e dua shum gjithashtu edhe faslin me sebin nga shkupi
TUNG FILI NGA FSH... ROGLE PERSHENDES TE GJITH ATA QE ME NJOHIN DHE I NJOHIN MESE KA MUNDESI 2 TON LOCKO.
Tung fitimi e pershndes x personen nese mundet mentori kush ta beri sirin melot leshoje cao bozofca.
Si be nati um e dosadet oni oni flm ta di per nder ok flm kalo teko tiqe sizana.
Tug zeshkani i vetmuar ju prshndes juve n studio sidhe krejt dexhuesit sitket munsi mamut feratin loti n faqe mra tug klm nga saraij

Tung zirka resuli neska ramoni psh besjanen besjanin per disponim te kendshem me kg e shpatit dhe rovenes cau zirka neska naten kalofshi mir
Tung ardita ajshja egzona sizana caovajces dhe agimices disp�nim te kendshem tu punau tentene tung kaloni hoshaf.
Tung armeni nga veshalla i them iks persones nga zvicra le tem thire tash tung
Tung visari nense mundet kengen kur ta kujtojsh tetoven nuk e dij kush e kendon
Pershendetje alia nga veshalla.Epershendes.Almiren nga kosova qe edua shum me gjeth zemer dhe shokun tim armenin .Tung nga veshalla.
Ej o djali i mir a ben erit tja uroni specjal ju radio visari me kengen ti me je si nje pik loti.Ose me kengen e danit edhe njemij vjet.
Tung ameti e prsh dy voglushat e shajshet blendin dhe vullnetin per gjum t� �mbel tung kaloni mir leshoe aferdita dem du met pa tung ameti pallatic
O dajxho haj be arten se mzu xhumi te pershendesim ty nati dhe gjith degjuesit tlutem lishoje tung ajshja
Tung egzona dhe sizana e pershendesin lavdrimin me muhaberen me kengen pusto italija
Special pershendetje per erin qe sot ka ditelindjen.Nga ana
Tung di shoqet nga veshalla p�r sh�ndesin fatmirin ramadanin nga ciri d�shir muzikore med�n vdis onati trego ad�mapl�tsosh d�shir�n tung nga veshalla

Tung familja ismaili epshe familja ismaili qe gjendet ne gjermani me nj keng te mamutit .
Tung vebija dhe milija bukurijes i urojn mos merzitje per lulin me nje kenge gurbeti
Tung zaimi e pershendes adnanin nga merova dhe mimin nese mundet meda vdis
Tung ju psh t� gjithve amra
tung egzona sizana ardita dhe ajshja bukurijes i urojn rug te mbar per ne zvicer mundesisht remzien kenge malli te lutem.
tung egzona ene ajshja epershendesin arditen xhi osht tu punao tente me kengen eartes asnje milimeter tlutem.
Mirembrema pranoni persh nga Xhepcisht CITY e persh EMINEN,LUMEN,XIJEN e din kush jam un nese mund ta lishoni kengen e MEDES VDIS me mirkuptim naten
nati nu ma cove msn nga meti cellopek edhe lexoj comentet me faqen eshtuna magjike kengen e sinanit shkrepsa e duhani
Tung idajetja dhe samija nga kopanica eshkupit prsh evzalin nga zvicra lorianin mustafen nga austrija dhe gjith gurbetcaret dsh nexhati po na ndan gurbeti flm
Tung e vetmuara nga xherma ju p�rsh�ndes juve t� dashurin q� gjendet jasht vendlindjes dhe gjith shoqrin nga xherma d�shira nga Bertani mdoxhi malli tung.
Tung grupa smoki vebijes ene melijes ju deshiroj disponim mbi nivel mundesisht arten asnje milimeter tung elza.
O NATI PSE NEVE TE GV NAJ BON ME HILE PSE SE LEXOVE PER FLORENTIN ENE AMIRIN A KAN FEMNA LEXOE ENE NIHERE.PRSH PER TEJ DHE DJ KLM NATEN SI TI NJOHISH NA TREGO..
Tung2bukuroshet eGVe prsh Florentin nga SLLATINA dhe AMIRIN nga CIFLIKU kush i njef lem diftoe a kan femna.Klm NATI nga SARA dhe BLENDA.Shpatin dhe Rovenen.Ciao
Ajshja dhe elza i pershendesin vajzat e tezes leonen liberten dhe nuelen qe gjenden ne amerik dhe ju deshirojn kthim sa me te shpejt mundesisht shpatin
Mirarama radio visar pranoni pershendetje pi Letit Besit Lindes Lirimit Nafis Vetonit Arditit kalofshi mejr.
Tung visari dejca i pershndet hamiden halimen ejbzn ruken sara lulen hatn vjollcn dijen ibn sidhe ep�rshendesin xhemkn mamut f jam ishkret memir kuptim tung
o naci leco mir sms se e cova tash tung naki lecoje mir
Ej adelishojni dulin prej kur jemi nda se pres tung prsh bujarin nga leshnica
Tung naki ep�rshdes amin�n nga palltica qe edua shum dhe fatimen fatmiren lazimen temen nga tetova k�g�n e med�s matren baj ta lishoni
Tung.samija idajetja zenushja nga kopanice shkupit prsh valmiren eshajshet nga bojana dsh duli veshur me minica me farmeka ju lutem nati per kengen jeoi ku flm
Tung e prshndes bujarin nga leshnica nese mund duli gabimisht u ndam julutem shum bey
Tung r.v ju prsh juve q�ndres�n rines�n nga italia p�r pushime t� k�ndshme n�se mundet o dj bibit lishoje smajl pur�n"b�nma hallall oj n�n"tung V klm ma shpejt.
Tung xhanja prshndet xiken samien sherifen suadn senadn me kngn e flora gashit un kosov e ty ngurbet natn e mir
Tung e prshndes bujarin nga leshnica nese mund duli gabimisht u ndam julutem shum bey
Tung nati nga une AJENUR P SH PER TI DHE PER DIJEXHEN KENga edona do te vuash
Tung sizana i pershendes tre misafiret mija arditen ajshen dhe egzonen me kengen e stines mos me thuaj jo.
Tung tetovaret.bllok.70.fatlinda.dhe shpresa.o.dj k�ng�n.e.ermalit ku ikam shok�t dj lishoje se dotvim te tv koha tlutem shum jena t.vetmume.klm nga.kukllat.Pap

No comments: