Saturday, January 19, 2008

E shtuna magjike 19.01.2008

Tung xhena e pershent burimin dhe ferati dhe rik�n amundet sef�n ollkum n�se mundet ma shpejt
Tung nga muza e pershendet bukuroshen dhe me te shajshten e fshatit sellce mihanen dhe dixhej bibin deshira aferdita demaku du me te pa miss kiss.
mbar me tamiçin dhe ua uroj hapjen e firmës ygynler kg jalla shofe
Tung Bedi përshëndes Burimin, Rikën, Xhenën, Feratin ju uroj pun të
Ej nati a ka mundsi kengen e halil bilallit sonte dua me upi
Tung nga sallareva prsh bekimin qe dua shum eputh fort edin aj haha prsh kejt sallarefkat ciao
Tung visari ju prsh besa e prsh albin merzen dhe minen me kengen e gazi dhe buqja po te vjen era kredi
Samira nga Recica e vogel e prsh Xhezmijen dhe te dashurin tim qe e dua shum me kg e Dulit ndarja jon ishte gabim naten xixa xixa nga Samira
Ciao visari pershendes burrin tim nga nerashti naten e mir tsch�ss zvicra stremnica.duli tallava
Tung.ju pershendet.c�po bosi.nga fsh korit.poashtu i pershendet.komunelin.naxhi shumin.lulin e vogel dhe bobin.me nje tallava nga bekimi.
tung alisetari nga Shkupi ju persh juve dhe gjith degjuesit nese mundet kengen e sinan vllas aliu si dhe e persh alin pe u kthi nga avganistani.
SHAMPONI I THA SAPUNIT:HAJDE BE DO LAFNA,SAPUNI I THA JO SE SEN SHPERLAFNA,SE NON STOP BOJM SHKUM.CIAO KIBJA.
Tung nati pershendetje nga jeta pershendes vukin dhe fetin me nje keng nga viola
Tung elvedini nga veshalla ipershendet iks personet nga veshalla ame shom merziten ene ato xhi kan inet mvejn kec se dashnija s shkon me inet me keng sefdvra.
O nati xhi u bo me kengen e ERMALIT ku i kam shoket. e persh SHEKIN .Vakin .Kalofshi sa me bukur motrat e mija ju dua ciao. Tina.
Hej visari amund TUL-G hej locki pli shum
O tej i kopazhdollit kush ije tej çishe pershendet islomin me jugo
Tung alimja nga sallarefa e pershentet dinin me g�ng�n e met�s...
tvogël
Tung Muza nga teqja psh ma te bukren e sellces Mihanen tung kalo shajshet Hane desh remzije Mallkimi tung dj BIBI.
Tung dani arifi nga ciri a mune medo vdi tung baj a mune sa mashpet tung ciri.
elfati nga fshati kopacindoll pershendet djemt e dajes daimin limonin dhe nesimin qe xhindet ne itali me kengen e smajl puraj tung
Tung nasirja nga novosella e pershendes xhihatin me te dashuren. ruken floren cufen miren linden.
Indira ju lutem lëshonja këngen e rokit me shpejt tung.
pres kalofshi mir.
Tung rika nga vica pershendes burimin feratin dhe ju uroj mos merzitje per xhenadin qe po shkon ne mergim deshir muzikore mentori o gurbet ma shpejt ju
Psh per bjondinen ks noren ks zeshkanen ninen nese mund Teuta Selimi Pi raki tung Moza
TUNG NGA SELLCA E PRSHNDE FERATIN DHE BURIMIN ME TAMICIN ME KENGE MEDA AH MOJ ZEMR
Tung visari pershendetje nga nerashti pershendes perzemersisht burrin tim dhe stremnicen e bukur. Mentor kurtishi tallava.ciao nga zvicranja
elfati thot islomi esht bos se i rin femnat okolla me kengen e nexhat osmanit
Tung xhena nga vica prshendes t� dashrun evet me k�ng�n dy tre her t� kam lip nuk kam sab�r m� me prit tung burimi
Hej visari jup�rsh�ndet dini ep�rsh�ndes alimen nga sallareva n�se mundet xhemil saliun athu ka pranver p�r mua tung tung dini
Vajdini e pershendes ali barutin me gjith shpirt dhe muslin a mund ta lishoni kengen roki tung.
tung nifja pershedet higjen hashijen shuken fatimen emiren dhe xapin aferdita du me tpa
O NATI beso semke bo nervoz shum dhe nuk di cfar kam shkru beso a po ok qetsohu a kalo majr
Dashuria eshte si pasqyre kur dashuron dike,ajo behet pasqyra e atij dhe ajo pasqyra jote dhe duke dashuruar ndersjelltasi dashurine,shohim pafundesin! Vaki
Ju dua visari F L M CARICA NGA BOJANA
Linda p�r vete jetova p�r ty,plagosa shpirtin tim t� sh�rova ty,harova veten t� kujtova ty,linda p�r vete do t� vdes p�r ty.L�shoje dulin ndarja jon� tung kiki.
Tung e dashura nga zhelina pershendes avni leshmadhin nga novosella me kengen o lesh madh tung.
TUNG NASERI NGA LLERCA E PERSHENDES SEATIN DHE ERXHANEN KTHIM TE SHPEJT NGA ITALIJA ME NJE DSH MUZIKORE XHEKI MOS E PRANO MA SHPEJT.
I prsh gjith degjuesit e r.visarit nese mundet kng e zanfines ti tradicional.
Tung bosi elmedini nga drenoveci pershendes shpipen nga sellca deshir muzikore xheni e kujtoj sonte at nat kalofshi maer.
Pershendetje,nga,shipkovica..lejla,luiza,leti,pershendesin,HANIFEN,evog�l.mekengen,ermal,fejzullahi'shoktemi.tung
Tung ferati e prshendet x personen mga sallareva deshira muzikore nexhat o tung
Tung visari hej amund LINDA SHABANI un tajap gishtin tik�rkon dor�n tung nat�n
O ta tallsha,o ta kallsha,o ta l�pifsha vendin m� t� nxet t� trupit t�nd,o u b�fsha akullorja m� e lezetshme p�r ty,o shpirt m� l�pi sa sjam shkri...Nga Lixhja
tit gostirane.
elfati nga fshati kopacindoll pershendes besirin ilirin nesimin limonin rdxhepin daimin bashkimin dhe iks personen A nga fshati pollotic me kengen e shpa
Nati psh do te mundet mentor kurtishin me kengen leonora cio nga brunja
Mirmrama visari jup�rsh�ndet dini ep�rsh�ndes alimen nga sallareva n�se mundet xhemil saliun athu ka pranver p�r mua tung tung kalofshi mir
Tung visari hej amund LINDA SHABANI un tajap gishtin tik�rkon dor�n tung nat�n
Indira e pershendet ali barutin ju lutem a mund ta lishoni kengen e rrokit ju lutem tung.
Mirmbrema nati si po ja kalon????? Nje psh per TINEN dhe SEKIN flm per pershendetjen motrat e mia me te dashura ju dua kaloni sa me bukur ciao Vaki..
Tung e dashura e pershendes te dashurin xhihatin nga novosella me kengen du me tpa
�kin tem qe e dua shum ju dua visari �ao �ao .
Pershdes teknikun carica nga bojana dhe e luti qe ta lishoje kenge e leonora jakupi zemra prap te kerkon me ket kenge e pershdes lo
Tung tali nga llaskarca e prshnder anonimen dhe nuranin nga merova tung llaskarca
P�rsh�ndetje nga lixhja i prsh ganen balen hask�n dhe mjaft�n n�se mundet med�n vdis t� lutem lishonja ene mos folni kur ta lishoni ok nat�n
Tkish kon islomi bos nauk vozite me ni jugo tprejshet he.he
DUA TE DASHUROHEM POR NGA PRINDRIT SHUM FRIGOHEM,DUA 1DJAL TBUKUR,MENDOJ ME ATE TJEMI TLUMTUR,AH SA E KEQE OSHT KJO FRIKA,POR PER DASHURI PUNOJ ME TRIKA.KIBJA.
Une e pata nje ZEMER e si kam DY ate qe e pata ta DHUROVA TY,merre ZEMREN TIME dhe ruaje si nje PIK LOTI,nese ATE e LENDON dije se te denon ZOTI.Tung hakiki.
Tung psh,bekimin edrenovecit dhe ithem sedua shum ekam sishpirt tung bekimi ishajshet buqja edij edij
Hej shkupin e harove me e p�rsh he he he shaka haj lishoje k e med�s ah moj zem�r nat�n nga hana shkup.
ej a ka mundsi me e ngju nii kenge rahat, se mo ma kini ojt koken me kto mesazhet e kota, ene a ka mundsi mos kendojsh se e bojsh bajat kengen
ti fshoje islomi
Tej nauk e dish ma mejr se un islomin o selak kopazhdoll zdin hudêt
Tung nga sellca Eprshndesim xhenadin nga vica q� shkon n� vece burimi dhe arsimi p�r krahi e �ojn m� vece se aj nuk asht p�r askund tung me kang�n meda a
O Nati xhi osht puna me taj be iplot�son d�shir vet met� njofsh�m m�duket eb�n me hile l�shoe Edita Sopjani Dashuri verore t� p�rsh metmirat Nati tung gjilka
Tung iprsh 2 lockat emija qe mka mar mall ninen emrz dhe arten perzemrsisht bekimin nga dobroshti leshoma sinanin parfumi tung rihana
elfati nga fshati kopacindoll pereshndet islomin me jugo se �sht� boss dhe pershendes flamurin lirimin dhe agronin..
Ju lutem kengen e linda shabanit qani syt e mij
tung nga di bukuroshet e tetovs i p sh selaket e navavasells dervendit se skan ni milart thujn kena dashnore me nje d sh m te bleons me tjetr Djal me she perkra
Ola ola prano shum pershendetje vaki te uroje disponim te kendshme me kg e Ermalit Ku i kam shoket ciao ciao nga seki.
Tunk p�rshndes biranin p�r marjen e lej�s dshir muzikore adelina tahiri bukuroshi mamit� tunk nat�n e mir� .
Tung agroni nga cifliki flm naci per duden epershendes teten illen xiken baken gjilen dhe gjith ata qe nakan inatin lshonja dhe sistemin modern naten goni
Flm shum nina arta dhe rihana per urimin ju puth juve dhe motren time zeshken 8ov dhe gjith shoqrin,ej nati mos ben me hile pls poezin lex dhe arten plsss.Ana
Tung Kujtimja nga Bogovina eprsh Gzimin nga Negotina Llokmanin nga Kalishti Kadirin nga Senakosi kng dashnore nuse mke shku ju lutem ta leshoni ok e pres kng...
Mirmbrama Pershndetje NATI si po kalon, e persh motren time VAKIN . Dhe uroj disponim te kencem, me nje kenge te ERMALIT ? Te lutem NATI Leshoje naten
nga TINA..?
O Nati amund tema leshoni kengen e shpatit sonte dote pi ju lutem shum ta leshoni nga tetovarja naten dhe xhdo temir disponim mbi nivel tung
Tung mironi nga bojana i pshdes gjith shokot e klas dhe gzimin me nje knge nga Ismail Puraj sonte ose kur tung
Shoket nga tetova e pershendesin ali baruti lirim sa me te shpdjt tung.
Tung p�rshndetje nga cani nga ll�rca ep�shndet isperson�n n�se mudet med�n dashni evjet�rg
Flm bibi cka nuk ma lishove kg e lorit po po o zemer.. tung kalofshi mir cao cao nga Djellza
MENGJES NUK HA SE MENDOJ PER TY,DREK NUK HA SE MENDOJ PER TY,DARK NUK HA SE MENDOJ PER TY,NATEN SEM ZEN GJUMI SE MHAHET BUK.CAO.KIBJA.JU LUS MEDEN AH OJ ZEMER.
Tung persh per arten rihanen saren bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen tet linden benin tung nina pallatc klm
P.R.SH NGA BENI E P.R.SH SAREN BJONDINEN BEJBIN ZESHKEN ANEN RIHANEN NINEN ETJ.DHE KULLERKEN TEM LINDEN ME K XHEZAHIR ELEZIT FATIJ ZIJ.CAU NGA BENI.NATI.CAU.
Tung visari prsh ninen anen rejhanen gencin noren ks bjondinen ks benin linden dashken laureten saren mozen zogzen bejbin dhe juve ne studio zeshka teto
v baj baj nati. kengen duda nano.
3 shoqet nga pallatica anes nga cetinska ja urojm ditlindjen imrift edhe 100dit si sot me kengen e zanfines urime tung nina pallatic
Tung tung dushja ju pershndes juve nati dhe nese mundet ta leshoni mentor kurtishi ke kaluar para meje naten bozofca.
Tung e pershendes islomin nga kopazhdolli xhi vozitet me jugo
tung KADIRJA nga kopacindolli e.p.r.sh. illen ghilen nga novosella dhe ij pershendes shum caden muken dijen fatimen deshira mimoza shkodra cau naten.
Falemenderit nati jeni te mrekullueshe te prshendesim ty nga tetovara kalofsh shum mir naten tung
Vajdini indira e pershendesin babain e vet ali barutin dhe muslin ju lutem a mund ta lishoni kengen e rokit tung.
PRANONI P.R.SH NGA BENI I P.R.SH BEJBIN BJONDINEN ZESHKEN SAREN RIHANEN ANEN NINEN LIZEN ETJ.DHE TE DASHUREN TEM LINDEN ME K SMAJL PURAJ MABAN HALLALL.CAU BENI.
Tung ju p.sh VISARI e p.sh Zemr�n time BENIN nga Grupcini q� e dua shum e din aj se kushjom ju lutem DJ Af�rdita Demaku du met pa cao.
elfati nga fshati kopacindoll pershendet shnkt orhanin rihatin daimin agronin dhe te dashuren.A. tung..
Tung pershendes besir bossin nga treboshi gji mson ne gjim'naz me kengen e linda shabani qani syt e mi nese mundet ta lishoni
ruka.nga.merova.ip�rsh�ndet.nazifen.barijen.dhe.gjil�n.xhis�m.p�rsh�ndeti.k�nga.vdis.nga.meda
Tung agroni dhe xija pershendesin tetet dhe mamin qepunojn tentene sidhe per zemersisht teten illen per disponim te kendshem me kengen e dudes nano baj goni
Tung Sara e persh edhe un Benin dhe Linden shumm ehj dj Bibi ma lisho Rovenen Kis Sara
Tung nga brodeci amundet med�n vdis
Tung burimi dhe rika nga vica xhenadis i urojm marjen e letrave per ne zvicer me kangen e dulit i hipa pampurit kalofshi mir
Tung Fetia nga Treboshi përshëndes loçkin tem Fatonin nga Tetova çau.
Tung gjilka ep�rsh gan�n me t� fejuarin nga sellca ej Nati l�sho Gent�n me k�ng�n ere q� eka k�nduar vet�m p�r ty Nati ha ha pak shaka se Genta as q� nuk t� nje
ej nati mos mi nguc shoqet heh,prsh ninen zeshken gencin arten benin rihanen bj noren bejbin,amund ta lex at poezin efundit dhe arten mundem vet pls. tung Ana
Prsh anen dhe ja uroj dit lindjen dhe i'uroj fat ne jet dhe ne dashuri.gjith ashtu dhe shoqerin time qe e dua shum tung ju mpuc zeshka tetov kg blero dh
elfati nga fshati kopacindoll pershendet shnkt orhanin rihatin daimin agronin dhe te dashuren.A. tung..
e shpati (falma)
Tung visari ju prsh juve dhe gjith vajzat qe jan ketu dhe uroj disponim tekencem avecanarish tpershendesim ti nati me kengen e shkumbim metereje nga tetovarja
TUNG P�RSH�NDES T� DASHURIN NGA ITALIJA K�NG�N PARAZOTIT ADOTM BETOHESH �AO NATN
Tung rika pershendes halimin feratin burimin dhe dinin e vetmuar deshir muzikore ermalin ku i kam shoket ju lutem ma shpejt kalofshi mir.
P.R.SH NGA BENI E P.R.SH ZESHKEN DITEN NOREN NINEN ANEN RIHANEN LAURETEN SAREN ETJ.DHE BUKUROSHEN TEM LINDEN ME K POEZIN.CAU NGA BENI.KALONIJ MIR.NATI.
Tung nga illzana e pershendes valen shirken amiren honen lomin donen lulen gjilen dhe tparen 8 te gjimnazit.Nese mundet ermalin- e shkuar e haruar.
O Nati adota leshojsh shpatin sonde dote pi ju lutem vu prsh juve ne studijo jeni te paricem nga tetovarja ju uroj caste tekencme dhe mos lodhje naten tung
Meti pershndet tetet zilhaten,nurijen,ruhiden,nizajeten,barijen,sebehaten,meriten,miranden dhe zamiren e vogel
Tung persh per arten rapere saren bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden ndersa rihanen ithem nese endegjon let shkruje tung nina pallatc klm
hendetje per xuken digje nese mundet poezin per ti me nat tmir gjidhve
Nese ndahem nga ti do te qaj dit e nat dota mallkoj nanen qe me lindi pa fat dhe boten tma falin un prap do te vuaj nese dora jote mban unaz te huaj pers
Tung kadja jetka shatka linda nga zhelina prsh EDMONDIN ME EMINEN JETONIN ME EMSALEN k�nga xhemil saliu EMINE EMINE TUNG VISARI

Haha nese menon se sina kurnisen mund ta pravojsh lirisht se orashalit grujen ta qin ta qifsha pederin nga esat bossi e keni kete porosi bojrom
tung xapi pereshendet higjen hifen hashijen shuken fatimen amren dhe meritin e vogel deshira muzikore aferdita domaku ti ske faj
Tung Kiki Nga Cerova e prshnde valen cumen bonen xhîken dhe ganin
Tung visari e pershndes selmonin nga cerova i deshiroj disponim te kendshen nga jeta e vetmuara.ju lutem flora gashin u mashtrova
tung KADIRJA nga kopacindolli e.p.r.sh. caden luden merdien muken fatimen cau me kengen enexhat osmanit cau naten.
Pershendetje per dilon me ket poezi ---Original msg--- LAJMERIM: Kerkohen syt me te bukur te shek XXI,konkursi eshte i hapur qe nga shek XVI,por q
e sot u mbyll ngase syt me te bukur sapo e lexuan ket sms. Zeshka tetov
Lenca tonja kledi jani angji nga greqia e pershendesin ali barutin lirim me te shpejt tung.
Persh nga Sara e persh Linden Ninen Zeshkanen TE Mozen hej Bibi ma lisho Rovenen ckamka siri bey Sara
Nese ka munsi ta shloni mamutin me fajtor ju lutem ahaha ok nati tung nina
ulin e pallatices
Tung radio visri nese mundeu kengen e ermalit ku i kam shokt e mi me ket keng i pershendes di te burgosurit ne burgun e tetoves xhelen pi dobroshti dhe c
Tung visari jupershende juve dhe degjusit amundet shpatin sonte do te pi kalofshi mir nga djellza dhe nita.
Tung dini nga re�ica eprshndet luden lale calen ene shokt e shkolls.ENE BUREKTOREN BOSNJA TETOV amundet kngn e meds MSHKOJ DORA TELEFON.
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen nexhat osmani ti n� zemr�n time tung lshoje
Tung e pershes esat bossin glithashtu edhe amar bossin ose perdrishe katilat e orashes tung naten
Mirmbrema visari pranoni pershendetje nga GOSTIVARI pershendes SEVIMEN,ARTEN,ARJETEN,nese mundet Kaltrina Selimi-Ti se do askend.tung IMERLIJA
Tung Arzihana nga Grupcini pershendes shoket dhe shoqet nese jane duke e ndegjuar a nese jan duke fjetur gjum te embel si dhe xanen valen amiren shirken
dhe lomin nese ka mundesi kengen e Flora Gashit U Mashtrova.
oni shom se sini kurnisen tung
Tung radio visari ju pershendes edhe ju bosat e orashes mos u lazdr
P�rsh r visari ju p�rsh juve emir�n rihan�n dhe vllaun q� gjendet n� itali n�se mundet meda ah moj zem�r tung hana ngap shkupi.
Tung persh per arten bjondinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden ndersa rihanen ithem nese endegjon let shkruje tung nina pallatc klm
Carica nga bojana e pershdes lo�kin tem qe e dua shum me nje kenge nga leonora jakupi zemra prap te kerkon ju dua visari �ao
Zamira nga kabizhdolli p�rsh�ndet tetet barij�n sebehat�n nurij�n ruhid�n merit�n n�se mund�t meda vdis .
tung Nati nja un gjilka po pse nuk mi plot�son d�shir�n muzikore po dot mbajti o Nati t� p�rsh me tmirat bejbin dhe 3-18 t� gjimn l�shoe bleron ama buz�n
Tung vis ari rina pershendet hasin n�se mundet ta l�shoni sef dura syni jem tung
M� mer malli p�r ti cdo sekond cka ti b�j zemr�s q� tit� k�rkon mundohem tja shpjegoj seti gjendesh larg por mund�sia edundit thot� tja d�gjoj z�rin paj
tung kadirja nga kopacindolli e.p.r.sh. caden fatimen qe ghendet ne itali merdien muken cau deshira greta dashuri pa shie.
Jam ariani nga struga e pershendes te dashuren time kaltrinen
Haj nati,jam shum emrziur dhe ju lutem ju prgjerohm,ta leshoni kengen egjith bota jemi dy nga W.S.F,Eprsh djalin mte bukur ntet Edmirin,nga zemra e thyer.naten
Tung.dini.prsndesciben.nnilen.safeijen.nnilin.desir.vdis
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen xhemil saliut athu ka pranver p�rmu ti mendon tung
Pershendetje.r.visari.nga.sallareva.amundet.shenjen.e.luanit.ta.lexojsh.mentori.kengen.ere.klm
Tetja pershendet buki azizin nga tetova sidhe norene dhe jonin qe gjenden ne gjermani tung cellopeki me kengen medes vdis
Muhamedin sara e pershendesin dajen e vet ali barutin dhe musli me kengen rnkin.
Tung djellza eprsh gonen vloren kaltrinen tinen si dhe ti nati bibi cka jen kull.. nese mundet kg e Lorit po po o zemer. Cao R. vogel?
Tung agroni nga cifliki qe gjendet te dajt novosell ipershendet tetet eveta xiken baqen illen gjilen dhe mamin habiben lshonjni vllezrit mziu qe nijav ekerkojm
Pershendetje nga komandant hagji perca jeni shum nice dhe hagji pishmani -hatipin mese mundet meden vdis
Tung visar je zemer te lutem plotsoma deshiren muzikore.Edita Sopi dashurija e ndaluar prsh ninen anen rejhanen gencin noren ks bjondinen ks benin linde
n dashken laureten mozen zogzen bejbin dhe juve ne studio zeshka tetov baj baj visar.
Shoket e qellopekit e pershendesin ali barutin dhe muslin lirim sa me te shpejt tung.
Pershndetje per ty nati dhe dj bibin nuk jeni te paret aman ska si ju flm per bleron naten cmok klm nina
Festimi nga deberca pershendet te dashuren dhe agronin qe esht harxhuar krediti dhe pershedet linden driten bonen tinen me kengen e
mamut ferati maturant ene xhi ube me kengen e flora gashit
Lshojeni Aurela Gaqen Hape veten.
Pershndetje t� p�rzemrt per artanin nga tet.arten rihanen dhe bekimin tlutem bleron ado ta leshoni se menzi epres naten nina.
Hay visari ajeni mir ju prsh juve ne studijo dhe shoqrin time nga salija nese mundet kengen e shpatit sonte dote pi ju lutemklm tung
Psh per bjondinen ks noren ks ninen bejbin nese mund Aferdita Elshanin Mallkoj diten klm Moza
Tung visari amundet ermalin nostalgjija cau cau.
O amet halli tuboft xhit thash bjer flej kur xhete dashnore xhe je ba sinet te pershendesim pi te ura flej ma ok aj naten me lule tung
eje jutem lishona azis murati umartove tung nga linda
Tumg nga esat bossi nga orasha jeni shum kull gjitharhtu pershendetje mga amar bossi nese mundet kengen e dulit pina viski tung
Gzimi nga zhelin e prshfet amirin ilhanin ruzhdin xhehatin ilazin kegen e ermali ku ikam shoket@
Pershndetje t� p�rzemrt per artanin nga tet.arten rihanen dhe bekimin tlutem bleron naten nina.
Indira pershendet ali baruti dhe musli me kengen mere dursin e tiranes tung.
Pershendes Mozen Bjondinen ks Bejbin Zeshken te Ninen Repin ks Burimin ks,nese mund Genten sa ilaqe,k.l.m nga Nora ks
Tung nga shipkovica besiri iuron babait marjen eletrave ne itali mek�ngen gjiste vula gostivari tung
Tung persh per arten rihanen bjodinen ks noren bejbin mozen anen zeshkanen linden benin tung nina pallatic bleron naten
TUNG ZOGI E PERSHENDET FLLANZEN BASHK ME REXHEPIN JU DESHIROJ NDARJE MAT SHPEJT ME KANGEN DI ZEMRA DIGJEN NGA FLORA KALOFSHI MAJR VISARI PALIGRADI CAO
Pershndetje per ju dhe arten emrz dhe rihanen qe gjendet ne tet na ka lan vet..munsisht bleron hajde shpirti im naten nina.
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva t� cilen e dua sham me kangen xhemil saliut athu ka pranver p�rmu ti mendon tung
TUNG LINDA I PRSH CADEN DHE VALBONA NGA DRENOVECI I PRSH XPESONAT NGA XHEPCISHTH DHE SLLATINA ME DSHM SEF DURAJ O TA HONKSHA SYRIN JU LUTEM CAO CAO
Vajdini ajdini lulzana indira e pershendesin ali baruti dhe musli kallashin me kengen e zef bekes tung.
Tung naki.Persh.Arjetm.Nga.Qarshija.E.Epreme.Dhe.Fatimen.Nga.Vardaska.Ene.Ti.Nati.Edish.Taj.Kush.Imi.Te.Psh nati me k�g�n klm
Persh per Ju ne studio,Mozen Noren Bejbin gjith shoqrin dhe lockin tem me kengen e Aurela Gaqes Hape veten.Klm nga bjondina ks.
TUNG AMET.BOSI NGA KOPACINDOLI PERSHENDET TE DASHUREN.ME KENGEN.KREJT.MOHALA.DISKO.
tung xhetja anese niti leoni nga sellca ja urojn fekrij�s ja urojn ditlindjen sidhe ep�rsh�ndes vjollc�n e vetmuar n�se mundet med�n n� ditlindjen tande
�au voci
Mirmroma ju prsh djellza nese mundet kg e Lorit po po o zemer tung kalofshi mir!
Pershendetje.nga.SHIPKOVICA?BESIMI.BESIRI.HANIFJA.Mekengen.llokum.Sefduraj.t
Pse nuk flet kur duhet t� flas�sh nuk ta dhash zemr�n q� t�ma vras�sh pse xhdo fjal po embyt hehshtja ndoshta kam faj un p� shum t� .DESHTA.mendova poezin p�rty
Zem�r hekur e zem�r gur me nj� fjal sm� ke dasht kur pse smake than nfillim tv�rtet�n por m� ke lan me vujt tan jet�n ANA JAZHINC N�SE MUNDETPOEZIN
Vajdini e pershendet ali barutin dhe musli lirim sa me te shpdjt me kengen rokin tung.
Tung visari pranoni p�rsh�ndetje nga ILEGAL BROTHER'S p�rsh�ndesim m� t� bukurat e D�b�rces n�se ka mund�si Af�rdita Demaku- Du me tpa klm.
Kam nj� mall zdi sita them kam d�shir ejotja t� jem kam nj� zjar zdi sita shuaj por dije se gjithmon n� zem�r dot� ruaj ANA JAZHINC TUNG
Tung Nati ep�rsh�ndes klas�n time 3-18 t� gjimnazit po ep�rsh shoq�n time m�t� ngusht lud�n nga kopacindolli o Nati mi plotsn d�shirat tung nga gjilka klm Nati
Tung xhihati nga novosella e pershendes te dashuren dhe besamin e vogel me kengen e medes a moj zemer.
Tung epershendes amet zogun nga kopaqindolli dhe ithem bjer flej se hala je ivogel per tpershendet me kengen gogel ivogel jam qys
Dota vesh fustanin e bardh pa dashuri do ti shkoj dikujt pa lumturi dot vuaj p�r t�nden dashuri dhe n� zemr�n time gjithmon dot mbetesh ti.tung ana jazhinc
Tung visari e peshendes caricen nge bojana qe e dua shum nese ka mundesi ta leshosh meden vdis ma
Tung,nga,SHIPKOVIC'BESIMI.BESIRI..PERSHENDESIN.HANIFEN.EVOGÈL.MEKEN
GEN.HAJDE.MEMU.SEVDURA,
Ju prsh radijo visari e prsh ibren dhe gjith shoqerin nese mundit kengen e shatit sonde dote pi nese ekeni nga tetovarja kalofshi mir tung
tung linda nga tetova aekeni azis murati umartove nese ekeni lishonja ju lutem tung nga linda
un e tetovs me këngn roki.
Indira nga fshati qellopek e prshndes babin tim ali barutin në burg
tung vjollca e vetmuar nga sellca ip�rsh�nder dy x personat sidhe hatijen lec�n evetmuar qe e dua shum ej n�se mundet med�n vdis vdis haj �au lishonja nga voci
Tung lija nga brodeci ep�rsh�ndet motr�n simpatike hasimen xaben pajt�n anushin lumen dhe feriden nga shipkovica n�se mundet drita musliu bota flasin
Tung ferati e p�rshendes t� dashuren teme nga sallareva me deshiren muzikore nexhat osmani ti n� zemren time tung
Mirmrema pershendetje per ju Mozen Bjondinen ks Bejbin Ninen Rihanen Zeshkanen tetov.Nese mund Nora Istrefin Mos me le.nga NORA KS.
Pershdetje i deruar utheqes keni lvdrata prej shoqris teme qe lexoni sms shum bukur mir jeni numer 1 ju don carica nga bojana me nje ke
nge nga filloreta o qerpik me rema . Ju dua visari �ao
---Msg originale--- Tung.Ameti.Nga.Kopa�indolli.Pershendet.Xhaxhin.Sabedin.Marjen.E.Letrave.Fejes.Sa.Me te.Shpejt.Me.Kengen.Sef dura ollokum.
Tung radio visari pranoni prsh nga arben xhuti prsh hallen Leten tung nga Dobroshti ju lutem kengen Dobroshtjane .
Tung illja pershendej xiken baqen gjilen per disponim te kendeshem nese mund kengen e vllezrive mziu jam ilaq per dashuri plotsonja kengen ju lutemi gyle gyle
Tung.Nga.Sallareva.E.Persendet.Nakiln.Qe.E.Dua.Shum
Ej Nati cka t� duket interesant p�r t� qesh ha ha trego ep�rsh bejbin bon�n dij�nlum�n n�se mundet tal�shojsh med�n ah moj zem�r tung Nati nga un Gjilka
Prsh nga personeli i belit 9 nese mundet adem ramadani isha ne vetmi
eq�rshdes Isnij�n idrizin Baftija tung cellopeki
Pershdetje radio visari ju falmedroj per kenge qe ma lshuat qe shkon ju don carica nga bojana ju dua �ao
Tung prano psh nga gona dhe lejla ju psh juve nga gllogjankat me kengen e medes vdis.
Ej Nati aekeni ermira ademi un skam faj n�se nuk ekeni l�sheni shk�mbim ismaili bindem tung nga un gjilka dhe bejbi tung tp�rsh�ndes ty Nati dhe dixhej Dilon.
Tunk nga lumja p�rsh�ndes bejbin,bonen dhe gjilk�n.d�shira nga shk�lzen jetishi...T� LUTEM SHKO TANI.
Psh per ninen bj ks noren ks rihanen bejbin nese mund Ermalin 7 dit tung.
Tung buja mga sallareva pershendes babin qe gjendet ne itali dhe suad bossin 4vjeqar me keng gurbeti
Bejbi e pershendet blerimin lumen anen ninen rihanen zeshkanen TE.BJONDINEN NOREN MOZEN KS.meda cke moj zember cao nati kaloni mir nga une bejbi kaloni shajshet
ju dua visari �ao
Pershdetje nga carica nga bojana nje kenge nga rovena stefa me shpatin kasapi me ket kenge e pershdes lo�kin tem qe e dua shum
Ju pershndes e vetmuara? pershndes te dashurin selmonin nga cerova dhe rexhijen nga tenova nese mundet mentorin kush te foli KE�E per mua.
Festimi.nga.deberca.pershendet,agronin.blertonin.blermin.pulin.bonen.tinen.linden.tonit.limit.ardhje,me.te.shpejt.qegjinden.ne.itali.me.kengenefloragashinbjodin
amundet nexhatin eq�rshendes isnij�n dhe idrizin tung baftija tung celloqeku
Asriti.Leuda.Dhe.Kibleta.Nga.Novosela.Pershendesin.Dajen.Sabedin.Marjen.E.Letrave.Kthim.Sa.Me.Te shpejt.Disponim.Te.Kendshem?Me.Kengen.Sef.Dura.Kavaleri.
Bejbi ju pershendet juve ne studijo ty nati dijxhej bibin dhe mikeshat e mija qe jan te une dhe punojn tentene aferdita demaku du me te pa naten e mir pi bejbit
Tetova judua shum perseri ndegjuesi nga karshiaka e shkupit azemi nese ka mundesi nje kengtrend per dashuri nga mentori je larg
Ju pershendes teper nga kumanova.Nese ka mundesi nga Genta kengen KTHEHU.tung.
Mirembrama radio visari ju prsh dobroshtjana nese mundet ni keng nga Meda dhe Mamuti tung nga DOBROSHTI.
Tung e pershendes eren me amirin eminen qe gjendet ne collopek ene allmiren sidhe besarten rukijen nga leshnica vu them a keni muhabet ok tfala mines cates cau.
o nati un jam Ana nga tetova po lagja dardani apo cetinska e dikurshme kurse e prsh ninen nga kosova. Arten mundem vet mos e haro ok. Mpuch. ANA
Ej Nati p�rsh�ndetje p�r ty n�se mundet t�ma l�shoni emira ademi un skam faj ep�rsh�ndes bejbin me respekt nga tetova tung tung Nati kalo majr
Baba dhe idrizi nga �ellopeku e p�rshndetin baft�n me ni tallava turbo.
TUNG.AMET.BOSI.NGA KOPACINDOLLI.PERSHENDET.SABEDININ.QE.GJENDET.NE.ITALI.DISPONIM.TE.KENDSHEM.MARJEN.E LETRAVE.ARDHJE.TE.SHPEJT.ME.KENGEN.AZILANT.
Tung ju peshendes azemi nga shkupi pershendes gjithe tetoven ene vecanti shoket emi nese mendegjojn tung.
Ej nati prsh per ty ke humbur mor krejt hehe, prsh ninen nga kosova,a mund arten mundem vet. Tung mpuch per ty nga ANA dardani
Ju pershendes.Degjuese nga kumanova.Nese mundet TI ME JE nga Sinani.Tung
Tung buja nga sallareva e pershendes suadin dhe suaden

No comments: